Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 342: F. Wnęk - H. Leonowicz, 3.5, ZP, ZP/255

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1341: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP 11EW 5 HN CT= 45079.16
1341: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP 12EW 3 NTE ST+1 4304.46
2350: S. Dąbrowski - B. Trzyciecki, 0.0, NZ 5NS 3 HS DQ= 14063.06
2350: S. Dąbrowski - B. Trzyciecki, 0.0, NZ 6NS 3 NTS H9+1 43017.20
3338: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ 9NS 3 NTE DJ= 60057.01
3338: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ 10NS 3 HE ST-2 20092.99
4349: W. Wochna - M. Figurski, 7.0, ZP 3NS 5 HxW CJ-1 20082.05
4349: W. Wochna - M. Figurski, 7.0, ZP 4NS 1 SS D9+1 11040.71
4332: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ 17NS 4 HE HQ+1 45089.56
4332: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ 18NS 3 HW DJ-1 5028.98
4344: A. Jabłoński - P. Wilczok, 7.0, ZP 27NS 3 NTW D4-1 5070.60
4344: A. Jabłoński - P. Wilczok, 7.0, ZP 28NS 1 HW SK= 8026.41
5343: W. Lange - W. Sirman, 1.0, ZP 15NS 3 HxW S6-3 50095.83
5343: W. Lange - W. Sirman, 1.0, ZP 16NS 2 DN D3+2 13054.78
6333: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP 19NS 4 CW SA= 13080.38
6333: J. Kuźba - P. Stefanowski, 3.5, ZP 20NS 5 HW SA-1 10080.13
6345: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 21EW 3 HE CA= 14053.50
6345: G. Makowiecki - K. Rutkowski, 4.0, ZP 22EW 2 DN CA+2 13033.99
7346: B. Trun - K. Lipowski, 7.0, ZP 29EW 3 NTE HJ= 60099.57
7346: B. Trun - K. Lipowski, 7.0, ZP 30EW 2 HE S7+1 14058.26
9337: W. Kucenko - D. Głowiński, 7.0, ZP 1EW 3 NTE SQ-1 509.24
9337: W. Kucenko - D. Głowiński, 7.0, ZP 2EW 2 NTW ST-3 1508.60
9340: S. Jóźko - P. Dickert, 2.0, NZ/ZP 23EW 3 NTS C3-1 10092.09
9340: S. Jóźko - P. Dickert, 2.0, NZ/ZP 24EW 3 NTW D6= 40092.30
10331: W. Grzegorczyk - R. Soroko, 0.0, NZ 25EW 2 DE SK+2 13067.74
10331: W. Grzegorczyk - R. Soroko, 0.0, NZ 26EW 3 NTN CQ= 60036.13
 +/-
 WYNIK58.26
 MIEJSCE42