Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 337: W. Kucenko - D. Głowiński, 7.0, ZP, ZP/255

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1338: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ 7NS 3 HxS DK-1 20033.44
1338: M. Daź - L. Padewski, 0.0, NZ 8NS 4 HS DQ-2 1003.82
2339: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP 11NS 3 NTN D6+2 46048.40
2339: A. Pożerski - W. Morawski, 6.5, ZP 12NS 6 NTE C2-1 5099.68
2349: W. Wochna - M. Figurski, 7.0, ZP 25NS 3 DE DQ+1 13032.26
2349: W. Wochna - M. Figurski, 7.0, ZP 26NS 3 NTS C8-1 10020.97
3341: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP 13EW 2 HS D6+2 17021.02
3341: J. Kullass - M. Wawrzyniak, 14.0, ZP 14EW 3 NTN D4+1 43024.20
4344: A. Jabłoński - P. Wilczok, 7.0, ZP 19NS 5 CW SA-1 10092.72
4344: A. Jabłoński - P. Wilczok, 7.0, ZP 20NS 5 HW D7-1 10080.13
6347: J. Leonowicz - H. Adaszewski, 0.5, ZP/NZ 5NS 3 HS DQ= 14063.06
6347: J. Leonowicz - H. Adaszewski, 0.5, ZP/NZ 6NS 3 NTS S5+2 46051.27
7343: W. Lange - W. Sirman, 1.0, ZP 3EW 5 HE SQ-1 10038.46
7343: W. Lange - W. Sirman, 1.0, ZP 4EW 2 SW H4-1 10067.31
7334: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP 15EW 3 HW S6-3 15015.07
7334: J. Chmielewski - J. Wierucki, 12.0, ZP 16EW 2 SS CA+2 17020.38
7332: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ 21EW 3 HE DA= 14053.50
7332: G. Grenik - J. Kędzierska, 0.0, NZ 22EW 2 SE H7= 11092.80
8346: B. Trun - K. Lipowski, 7.0, ZP 23EW 3 NTN S4= 60051.27
8346: B. Trun - K. Lipowski, 7.0, ZP 24EW 2 SW H8= 11043.59
9342: F. Wnęk - H. Leonowicz, 3.5, ZP 1NS 3 NTE SQ-1 5090.76
9342: F. Wnęk - H. Leonowicz, 3.5, ZP 2NS 2 NTW ST-3 15091.40
9331: W. Grzegorczyk - R. Soroko, 0.0, NZ 17EW 4 HE CJ+2 48038.92
9331: W. Grzegorczyk - R. Soroko, 0.0, NZ 18EW 2 HW DJ= 11079.94
9336: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, NZ 27NS 2 HW S9= 11037.72
9336: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, NZ 28NS 2 DN CA= 9048.43
 +/-
 WYNIK51.56
 MIEJSCE142