Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 319: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1302: M. Szymański - M. Sosiński, 11.0, MP/WP NS 4 HE SQ+2 48061.08
1302: M. Szymański - M. Sosiński, 11.0, MP/WP NS 4 DN H7+1 15052.23
2318: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP NS 3 NTW HQ= 60028.16
2318: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP NS 5 HW CK-1 10080.13
3320: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 7.5, WP NS 2 HE CA+1 14046.50
3320: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 7.5, WP NS 3 DN CK= 11051.31
4314: W. Bąk - Z. Wawrzyniak, 8.0, WP NS 3 NTN S7+1 63078.48
4314: W. Bąk - Z. Wawrzyniak, 8.0, WP NS 1 NTW H8+1 12047.12
5316: A. Mazurek - K. Mońko, 15.0, WP NS 3 DE S8+1 13032.26
5316: A. Mazurek - K. Mońko, 15.0, WP NS 3 NTS C8-3 3000.65
6310: O. Bestrzyński - C. Serek, 28.0, WP NS 4 HW C9+1 45033.44
6310: O. Bestrzyński - C. Serek, 28.0, WP NS 2 SN HK-1 10018.79
7312: M. Miętkiewska - M. Zielonacka, 4.5, WP NS 4 SN HA-1 5042.63
7312: M. Miętkiewska - M. Zielonacka, 4.5, WP NS 3 CN H2= 11040.71
8306: W. Rakowski - A. Minta, 0.5, WP NS 2 HS H8+1 14063.06
8306: W. Rakowski - A. Minta, 0.5, WP NS 3 NTS HA+2 46051.27
9308: P. Busse - K. Brudka, 32.0, SL/WP NS 3 SN C2-1 10083.44
9308: P. Busse - K. Brudka, 32.0, SL/WP NS 3 NTS C6+1 43076.11
10330: Z. Banecki - J. Rodziewicz, 9.0, WP EW 3 SE HQ= 1407.65
10330: Z. Banecki - J. Rodziewicz, 9.0, WP EW 3 HE HQ-1 10028.03
11327: J. Borychowski - K. Dujs, 16.0, WP EW 5 NTN C10+1 49021.48
11327: J. Borychowski - K. Dujs, 16.0, WP EW 4 HE C6+2 48048.09
12329: P. Siwak - W. Kaniewski, 6.0, WP EW 3 SS H10-1 10038.54
12329: P. Siwak - W. Kaniewski, 6.0, WP EW 3 NTN D9+1 43024.20
13323: W. Górny - W. Jachalski, 6.0, WP EW 2 SS H7-1 10058.97
13323: W. Górny - W. Jachalski, 6.0, WP EW 2 SS CA+2 17020.38
 +/-
 WYNIK43.64
 MIEJSCE281