Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 270: M. Suchodolska - Z. Prasek, 7.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1252: P. Suchodolski - R. Krawczyk, 10.0, PM 33EW 3 SN D2= 14050.00
1252: P. Suchodolski - R. Krawczyk, 10.0, PM 34EW 3 HE H3+1 17043.29
2237: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 3EW 5 SN CK+1 4803.53
2237: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 4EW 2 CW S5-2 20032.69
3238: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 7EW 2 CW DQ+1 11026.43
3238: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 8EW 3 NTS S6= 40060.19
4239: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 11EW 6 HN C5-1 5095.51
4239: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 12EW 6 HE SA= 98094.27
5240: B. Macierzyński - M. Boros, 14.0, PM 15EW 2 SN S5= 11024.04
5240: B. Macierzyński - M. Boros, 14.0, PM 16EW 2 SS CA+2 17020.38
6241: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 19EW 3 NTE HQ= 60071.84
6241: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 20EW 4 SS HK-1 10030.45
7242: K. Chełstowski - G. Głowacki, 2.5, PM 23EW 3 NTN C2= 60051.27
7242: K. Chełstowski - G. Głowacki, 2.5, PM 24EW 4 SE D5-1 5018.59
8243: A. Osiński - T. Czekała, 3.0, PM 27EW 2 HW S9= 11062.28
8243: A. Osiński - T. Czekała, 3.0, PM 28EW 1 NTN CA+1 12021.17
9244: J. Piotrowski - A. Waleśkiewicz, 13.5, PM 31EW 2 CW HA+1 11046.65
9244: J. Piotrowski - A. Waleśkiewicz, 13.5, PM 32EW 3 NTN CJ+3 49070.13
10245: C. Gruszecki - S. Bujała, 5.5, PM 1EW 4 HW S4+1 45066.56
10245: C. Gruszecki - S. Bujała, 5.5, PM 2EW 2 SN HK= 11030.57
11246: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM 5EW 4 HS D7-1 10091.08
11246: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM 6EW 2 HxE C2-2 50012.10
12247: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 9NS 3 NTW S6+2 66018.79
12247: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 10NS 4 SxS C7-3 8000.00
13248: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 13NS 4 SN HT-2 20034.40
13248: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 14NS 3 NTS H7= 40034.08
14249: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 17NS 6 NTxW C5-1 10098.42
14249: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 18NS 4 NTS HT+1 66094.90
15250: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 21NS 3 HE DA= 14046.50
15250: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 22NS 2 SE H7-1 10032.03
 +/-
 WYNIK46.07
 MIEJSCE234