Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 265: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1250: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 27EW 2 HW S9= 11062.28
1250: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 28EW 1 NTS S8= 9051.57
2251: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 31EW 2 CW C2+2 13063.42
2251: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 32EW 3 NTS C2+3 49070.13
3253: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 1EW 4 HW S4+1 45066.56
3253: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 2EW 2 SN DJ+1 14015.29
4252: P. Suchodolski - R. Krawczyk, 10.0, PM 5EW 2 SE H4-2 10068.47
4252: P. Suchodolski - R. Krawczyk, 10.0, PM 6EW 3 HxW DA-2 50012.10
5237: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 9EW 2 NTW H6+1 15011.78
5237: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 10EW 1 NTW S3-1 10028.03
6238: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 13EW 4 SN DA-2 20065.60
6238: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 14EW 3 NTN DT+1 43024.20
7239: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 17EW 6 HE SQ= 98083.23
7239: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 18EW 4 DN HJ+1 15047.77
8240: B. Macierzyński - M. Boros, 14.0, PM 21EW 3 HE DA-1 5012.10
8240: B. Macierzyński - M. Boros, 14.0, PM 22EW 2 CxE D7-3 8000.66
9241: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 25EW 2 NTW ST= 12054.19
9241: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 26EW 3 NTS S8+2 6602.59
10242: K. Chełstowski - G. Głowacki, 2.5, PM 29EW 1 NTW DJ= 9072.53
10242: K. Chełstowski - G. Głowacki, 2.5, PM 30EW 3 HE S7+1 17060.51
11243: A. Osiński - T. Czekała, 3.0, PM 33NS 2 SxN H5+1 57096.72
11243: A. Osiński - T. Czekała, 3.0, PM 34NS 2 HW CJ+2 17056.71
12244: J. Piotrowski - A. Waleśkiewicz, 13.5, PM 3NS 2 SN CK+3 20082.05
12244: J. Piotrowski - A. Waleśkiewicz, 13.5, PM 4NS 3 DN SA-1 10019.87
13245: C. Gruszecki - S. Bujała, 5.5, PM 7NS 3 SN C2-2 20033.44
13245: C. Gruszecki - S. Bujała, 5.5, PM 8NS 4 HS DQ-1 5011.15
14246: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM 11NS 3 NTN CT+2 46048.40
14246: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM 12NS 4 HE C6+2 48051.91
15247: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 15NS 3 DxW S6= 4702.57
15247: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 16NS 1 NTN C4-1 5010.51
 +/-
 WYNIK42.88
 MIEJSCE294