Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 264: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1246: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM 19EW 1 NTW S2+3 18049.68
1246: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM 20EW 5 SxS HK-3 80092.62
2247: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 23EW 3 NTN C2= 60051.27
2247: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 24EW 2 SW H8+1 14067.63
3248: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 27EW 3 HxW S9-1 10011.57
3248: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 28EW 1 NTS S8+1 12021.17
4249: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 31EW 2 NTE HK= 12056.71
4249: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 32EW 3 NTN S3+3 49070.13
5250: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 1EW 4 SxS DA-4 800100.00
5250: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 2EW 2 SN HK-2 20093.95
6251: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 5EW 3 HS C2-1 10091.08
6251: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 6EW 3 NTS C2+1 43082.80
7253: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 9EW 3 NTE DJ+1 63059.87
7253: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 10EW 1 NTW S3-2 2007.01
8252: P. Suchodolski - R. Krawczyk, 10.0, PM 13EW 3 DxE C3-1 20017.20
8252: P. Suchodolski - R. Krawczyk, 10.0, PM 14EW 3 NTN H8= 40065.92
9237: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 17EW 3 NTW C2+3 49066.46
9237: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 18EW 2 SW H8-1 5071.02
10238: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 21EW 2 HE DA+1 14053.50
10238: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 22EW 2 SE H7-1 10067.97
11239: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 25NS 3 SN DA-2 10078.38
11239: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 26NS 3 NTN C3= 60063.87
12240: B. Macierzyński - M. Boros, 14.0, PM 29NS 1 NTW DJ-3 30095.06
12240: B. Macierzyński - M. Boros, 14.0, PM 30NS 4 HW C8-1 5073.28
13241: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 33NS TD 63.43
13241: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 34NS 3 HW C5+1 17056.71
14242: K. Chełstowski - G. Głowacki, 2.5, PM 3NS 3 SN D5+2 20082.05
14242: K. Chełstowski - G. Głowacki, 2.5, PM 4NS 2 SE HQ-3 30083.01
15243: A. Osiński - T. Czekała, 3.0, PM 7NS 2 HN C2-2 20033.44
15243: A. Osiński - T. Czekała, 3.0, PM 8NS 3 NTS S3+1 43076.11
 +/-
 WYNIK63.43
 MIEJSCE10