Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 261: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1245: C. Gruszecki - S. Bujała, 5.5, PM 17EW 4 HE CJ+2 48038.92
1245: C. Gruszecki - S. Bujała, 5.5, PM 18EW 2 HW DA= 11079.94
2246: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM 21EW 3 HE DA-1 5012.10
2246: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM 22EW 2 SE C9-2 20018.96
3247: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 25EW 3 SxN DK-2 30092.58
3247: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM 26EW 3 NTN CQ= 60036.13
4248: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 29EW 1 NTW DJ= 9072.53
4248: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 30EW 3 CxN D4-2 30071.78
5249: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 33EW 3 NTS DA= 40017.65
5249: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 34EW 2 HW CJ+2 17043.29
6250: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 3EW 4 HE SQ-1 10038.46
6250: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 4EW 3 CN C2= 11059.29
7251: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 7EW 3 SN C2-2 20066.56
7251: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 8EW 4 DN C2= 13079.94
8253: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 11EW 4 HN CT+1 45079.16
8253: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 12EW 6 HE SA= 98094.27
9252: P. Suchodolski - R. Krawczyk, 10.0, PM 15EW 2 SN DA-1 10058.97
9252: P. Suchodolski - R. Krawczyk, 10.0, PM 16EW 2 SN D2+3 2003.19
10237: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 19EW 3 NTW SA+1 63091.77
10237: P. Łużecki - K. Marson, 1.5, PM 20EW TD 40.00
11238: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 23EW 3 NTN S7+2 6603.80
11238: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 24NS 4 SE D5= 4203.21
12239: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 27NS 2 NTW C5-2 10088.43
12239: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 28NS 1 NTS C3+1 12078.83
13240: B. Macierzyński - M. Boros, 14.0, PM 31NS 3 NTW H3-2 10090.25
13240: B. Macierzyński - M. Boros, 14.0, PM 32NS 3 NTN D6+3 49029.87
14241: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 1NS 3 NTE SQ+2 4604.14
14241: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP 2NS 2 SN DJ= 11069.43
15242: K. Chełstowski - G. Głowacki, 2.5, PM 5NS 3 DE HK= 1103.19
15242: K. Chełstowski - G. Głowacki, 2.5, PM 6NS 3 NTS H8+2 46051.27
 +/-
 WYNIK50.60
 MIEJSCE159