Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 253: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1269: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 31NS 3 NTW D7+1 4303.04
1269: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 32NS 6 NTN S7= 99093.61
2266: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, PM 33NS 3 SN D2= 14050.00
2266: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, PM 34NS 2 NTN D9-3 30023.16
3265: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 1NS 4 HW S4+1 45033.44
3265: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 2NS 2 SN DJ+1 14084.71
4268: A. Pella - R. Kamiński, 8.0, PM 3NS 2 HE SQ+1 1409.94
4268: A. Pella - R. Kamiński, 8.0, PM 4NS 2 SW H4-2 20067.31
5267: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 5NS 2 HN SA+2 17091.08
5267: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 6NS 3 HxW C3-3 80094.90
6263: K. Dominiak - Ł. Nierzwicki, 13.0, PM 7NS 2 CxW C6-1 20098.72
6263: K. Dominiak - Ł. Nierzwicki, 13.0, PM 8NS 3 NTS S6+1 43076.11
7264: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM 9NS 3 NTE DJ+1 63040.13
7264: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM 10NS 1 NTW S3-2 20092.99
8261: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 11NS 4 HN CT+1 45020.84
8261: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 12NS 6 HE SA= 9805.73
9262: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 13NS 3 DxE S6-1 20082.80
9262: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 14NS 3 NTN S3+1 43075.80
10259: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 15NS 3 DW S3+1 13020.19
10259: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 16NS 2 DN D3+2 13054.78
11260: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 17EW 4 HE S3+2 48038.92
11260: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 18EW 2 NTS SK+2 18034.40
12257: K. Antas - K. Czapczyk, 22.0, PM 19EW 3 SxN H9-3 50058.23
12257: K. Antas - K. Czapczyk, 22.0, PM 20EW 5 SxN S6-2 50068.59
13258: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 21EW 2 HE CA+1 14053.50
13258: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 22EW 2 SE H7-1 10067.97
14255: K. Dunst - D. Milewski, 4.5, PM 23EW 3 NTN CT+1 63021.52
14255: K. Dunst - D. Milewski, 4.5, PM 24EW 2 SW H8+1 14067.63
15256: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 25EW 2 SN DA-1 5013.23
15256: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 26EW 3 NTS C8= 60036.13
 +/-
 WYNIK52.65
 MIEJSCE122