Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 250: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1265: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 27NS 2 HW S9= 11037.72
1265: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 28NS 1 NTS S8= 9048.43
2268: A. Pella - R. Kamiński, 8.0, PM 29NS 2 SE C6-1 10056.76
2268: A. Pella - R. Kamiński, 8.0, PM 30NS 4 HW C8-1 5073.28
3267: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 31NS 3 NTE HK-2 10090.25
3267: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 32NS 3 NTN S2+3 49029.87
4263: K. Dominiak - Ł. Nierzwicki, 13.0, PM 33NS 2 NTS DA-1 5010.47
4263: K. Dominiak - Ł. Nierzwicki, 13.0, PM 34NS 2 HW DK+2 17056.71
5264: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM 1NS 4 SxS DA-4 8000.00
5264: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM 2NS 2 SN HK-2 2006.05
6261: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 3NS 4 HE SQ-1 10061.54
6261: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 4NS 3 CN C2= 11040.71
7262: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 5NS 2 SE HK-2 10031.53
7262: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 6NS 3 NTS H8+3 49080.89
8259: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 7NS 2 DE S5+3 15054.78
8259: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 8NS 3 NTS H3+1 43076.11
9260: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 9NS 3 NTE D5+1 63040.13
9260: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 10NS 3 CW S3= 11023.89
10257: K. Antas - K. Czapczyk, 22.0, PM 11NS 6 CS SJ-3 1500.97
10257: K. Antas - K. Czapczyk, 22.0, PM 12NS 4 HE C6+2 48051.91
11258: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 13EW 3 SN H7-1 10038.54
11258: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 14EW 3 NTS C5= 40065.92
12255: K. Dunst - D. Milewski, 4.5, PM 15EW 3 DW S6= 11068.91
12255: K. Dunst - D. Milewski, 4.5, PM 16EW 1 NTN C4+1 12053.82
13256: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 17EW 4 HE CJ+2 48038.92
13256: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 18EW 4 DN ST+1 15047.77
14254: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 19EW 5 CW SA-1 1007.28
14254: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 20EW 4 SS HQ-2 20046.80
15270: M. Suchodolska - Z. Prasek, 7.5, PM 21EW 3 HE DA= 14053.50
15270: M. Suchodolska - Z. Prasek, 7.5, PM 22EW 2 SE H7-1 10067.97
 +/-
 WYNIK45.38
 MIEJSCE248