Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 247: M. Kut - J. Pochroń, 24.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1263: K. Dominiak - Ł. Nierzwicki, 13.0, PM 21NS 4 HE CA-1 5087.90
1263: K. Dominiak - Ł. Nierzwicki, 13.0, PM 22NS 3 DN CK= 11051.31
2264: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM 23NS 3 NTN C2= 60048.73
2264: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM 24NS 2 SW H8+1 14032.37
3261: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 25NS 3 SxN DK-2 3007.42
3261: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 26NS 3 NTN CQ= 60063.87
4262: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 27NS 2 HW S9= 11037.72
4262: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 28NS 2 DN SA= 9048.43
5259: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 29NS 3 NTE C6-3 30095.06
5259: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 30NS 4 HW C8-2 10089.80
6260: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 31NS 2 CE HK+1 11053.35
6260: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 32NS 3 NTN HJ+3 49029.87
7257: K. Antas - K. Czapczyk, 22.0, PM 33NS 2 SN C8= 11024.84
7257: K. Antas - K. Czapczyk, 22.0, PM 34NS 3 SS D2-1 10086.90
8258: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 1NS 3 NTE SQ+2 4604.14
8258: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 2NS 1 NTW ST-2 10049.04
9255: K. Dunst - D. Milewski, 4.5, PM 3NS 4 SN CK+1 45091.98
9255: K. Dunst - D. Milewski, 4.5, PM 4NS 3 NTS HA+1 63096.79
10256: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 5NS 3 HN D9= 14063.06
10256: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 6NS 3 NTS HA+2 46051.27
11254: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 7EW 2 SN C2-1 10016.56
11254: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 8EW 3 NTS S6= 40060.19
12270: M. Suchodolska - Z. Prasek, 7.5, PM 9EW 3 NTW S6+2 66081.21
12270: M. Suchodolska - Z. Prasek, 7.5, PM 10EW 4 SxS C7-3 800100.00
13269: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 11EW 4 NTS SJ= 43086.22
13269: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 12EW 4 HE DQ+2 48048.09
14266: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, PM 13EW 3 SxN HT-1 20065.60
14266: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, PM 14EW 3 NTN DT+1 43024.20
15265: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 15EW 3 DxW S6= 47097.43
15265: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 16EW 1 NTN C4-1 5089.49
 +/-
 WYNIK59.43
 MIEJSCE34