Turniej na maksy

Poniedziałek, 6 listopada 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 241: A. Suchodolski - J. Sikora, 8.0, PM/ZP, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1257: K. Antas - K. Czapczyk, 22.0, PM 9NS 3 HN D6-5 25064.97
1257: K. Antas - K. Czapczyk, 22.0, PM 10NS 2 SS HA-1 10037.90
2258: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 11NS 3 NTN ST+2 46048.40
2258: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 12NS 4 HE C6+2 48051.91
3255: K. Dunst - D. Milewski, 4.5, PM 13NS 4 SN DA-3 30017.84
3255: K. Dunst - D. Milewski, 4.5, PM 14NS 3 DN C5-1 506.69
4256: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 15NS 3 HxW S6-1 10064.42
4256: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 16NS 2 SN S7+2 17079.62
5254: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 17NS 2 SxN C5-4 80030.70
5254: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 18NS 4 HxE H8-1 10036.94
6270: M. Suchodolska - Z. Prasek, 7.5, PM 19NS 3 NTE HQ= 60028.16
6270: M. Suchodolska - Z. Prasek, 7.5, PM 20NS 4 SS HK-1 10069.55
7269: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 21NS 3 HE CA= 14046.50
7269: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 22NS 3 SE D5-2 20081.04
8266: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, PM 23NS 3 NTN D5+1 63078.48
8266: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, PM 24NS 2 SE D5+1 14032.37
9265: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 25NS 2 NTW ST= 12045.81
9265: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 26NS 3 NTS S8+2 66097.41
10268: A. Pella - R. Kamiński, 8.0, PM 27NS 3 HxW S9-1 10088.43
10268: A. Pella - R. Kamiński, 8.0, PM 28NS 1 NTxS HA= 18094.55
11267: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 29EW 2 CxS C5-2 50098.06
11267: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 30EW 3 CxS D6-2 30071.78
12263: K. Dominiak - Ł. Nierzwicki, 13.0, PM 31EW 2 NTW SQ+2 18073.48
12263: K. Dominiak - Ł. Nierzwicki, 13.0, PM 32EW 6 CN D6= 92026.52
13264: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM 33EW TD 50.00
13264: J. Liwosz - J. Wieczorek, 13.0, PM 34EW 3 HW C5+1 17043.29
14261: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 1EW 3 NTE SQ+2 46095.86
14261: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 2EW 2 SN DJ= 11030.57
15262: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 3EW 3 HE SQ+1 17092.62
15262: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 4EW 3 DN H2= 11059.29
 +/-
 WYNIK58.11
 MIEJSCE46