Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 2 listopada 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
18Jarosław Molenda
Rafał Molenda
9.0
2.5
DSDS/723.6083.139
240Andrzej Ostrowski
Maciej Masłowski
2.0
2.0
WPWP/24770.789
343Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPWP/24754.748
430Ewa Knapik
Leszek Zembrowski
5.0
4.0
WPWP/24748.347
517Justyna Graniczny
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KPKP/16045.496
69Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/723.6045.086
725Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/31734.915
819Wacław Sypień
Witold Stachnik
5.0
7.0
MP
MA
MP/31733.654
923Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/31730.104
1042Hanna Sobczuk
Krystian Ostrowski
1.0
2.0
WPWP/24727.053
1141Edward Niewierowski
Ryszard Nowicki
11.0
4.0
WPWP/24718.342
1215Włodzimierz Płaczkiewicz
Piotr Kruczkowski
0.5
0.0
KP
 
KP/16018.092
1347Robert Ciesielski
Jarosław Michalski
2.5
1.5
WPWP/24717.402
146Mateusz Maliszkiewicz
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/723.6015.432
1518Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16014.882
1645Krzysztof Galubiński
John Catlow
1.5
2.0
WPWP/24714.572
1720Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/31714.562
1821Lech Kozłowski
Zbigniew Szkołut
1.5
5.0
MPMP/31713.291
1948Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24711.411
204Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/723.6010.991
2114Maria Pruchniewska
Andrzej Sekuła
1.0
7.0
KPKP/1608.481
2249Łukasz Kaczmarek
Michał Pabich
4.0
3.0
WPWP/2476.611
2316Przemysław Kacprzak
Włodzimierz Żurawicz
3.0
3.0
KPKP/1601.081
2424Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MPMP/3170.991
2528Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
PKMP/317-0.811
262Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.60-3.17
2746Janusz Kopras
Jan Sztuba
3.0
1.5
WPWP/247-5.57
2832Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WPWP/247-8.01
2912Lech Borzęcki
Krzysztof Kusowski
1.5
0.0
KP
 
KP/160-8.78
3033Henryk Duszyński
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/247-8.91
3138Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/247-11.70
3244Janina Bellman
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/247-11.98
3337Zygfryd Banecki
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPWP/247-20.57
3439Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/247-20.66
3529Hieronim Nowacki
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/247-21.52
3650Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/247-23.34
3736Małgorzata Węglewska
Wojciech Kaniewski
0.5
4.0
WPWP/247-24.54
3822Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
11.0
4.0
MPMP/317-26.09
395Eugeniusz Swendrowski
Jan Kulczycki
1.5
1.5
DSDS/723.60-27.56
401Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.60-27.85
413Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-28.95
4213Magdalena Kazimierczak
Elżbieta Zalewska
2.0
2.0
KPKP/160-29.58
437Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/723.60-34.70
4431Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
1.0
WPWP/247-36.18
4534Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247-36.91
4626Leszek Gabriel
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/317-38.59
4735Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-39.36
4811Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/160-49.66
4927Andrzej Hycnar
Piotr Markiewicz
13.0
5.0
PK
MP
MP/317-54.80

Statystyka ośrodków...