Turniej na maksy

Czwartek, 2 listopada 2017

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
126Andrzej Kusion
Maciej Szczerczak
7.0
4.0
MPMP/10368.7212
216Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5862.5912
374Sławomir Czapliński
Waldemar Kożuchowski
7.0
4.0
WPWP/25262.5811
411Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/6762.1110
581Andrzej Małdziński
Robert Włodkowski
4.0
5.0
WPWP/25261.6910
645Tadeusz Biernat
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/10360.929
72Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6759.999
878Rafał Junik
Paweł Bodoń
7.0
5.0
WPWP/25259.998
973Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25259.858
1049Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5159.517
1175Andrzej Czepnik
Stefan Samól
5.0
3.0
WPWP/25258.826
1220Daniel Wacławek
Stanisław Stachlewski
2.0
9.0
MAMA/5858.616
1314Jerzy Gładysz
Andrzej Suchodolski
12.0
4.0
DSDS/6757.425
1427Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/10356.895
1546Andrzej Kopański
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/10356.604
1643Marcin Wilczyński
Marek Orłowicz
5.0
2.5
MPMP/10355.293
1771Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/25255.043
1870Jacek Piechowiak
Józef Malinowski
1.0
1.0
WPWP/25254.873
1951Robert Piechota
Bogdan Rojkowicz
5.0
5.0
PKPK/5154.763
2047Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/10354.083
2123Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/10353.832
2221Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/5853.772
2334Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.0
0.0
MPMP/10353.302
2457Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PKPK/5153.122
256Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
3.0
11.0
DSDS/6753.122
2659Jerzy Stypiński
Roman Mączkowski
3.0
4.0
WPWP/25252.302
2762Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/25252.152
2824Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
3.0
MP
SL
MP/10352.102
2956Andrzej Stasiński
Andrzej Janda
5.0
5.0
PKPK/5152.022
304Janusz Drozdowski
Krzysztof Ćwik
12.0
5.0
DSDS/6751.742
3132Roman Urbański
Andrzej Lasota
1.5
5.0
MPMP/10351.421
3260Stanisław Gwiazdowski
Waldemar Pawłowski
0.0
0.0
WP/25251.151
3361Paweł Kaczmarowski
Sebastian Nowak
0.5
3.0
WPWP/25251.131
3415Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/5851.021
3528Janusz Natorski
Waldemar Rybka
5.0
4.0
MPMP/10350.991
3638Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
0.5
0.5
MPMP/10350.731
3754Tomasz Mazur
Jerzy Matelowski
3.0
3.0
PKPK/5150.441
3818Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5850.101
3950Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.0
0.5
PKPK/5150.051
407Maciej Rochowicz
Rafał Gregorowicz
5.0
2.5
DSDS/6749.831
418Marian Szymonowicz
Kamila Kukuła
11.0
5.0
DSDS/6749.68
4244Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/10349.40
4335Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
1.5
2.5
MPMP/10349.27
4436Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/10348.83
4541Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
12.0
SL
MP
MP/10348.83
4648Dorota Gadaś
Jerzy Bałon
2.5
2.0
MPMP/10348.79
4712Barbara Radomska
Ryszard Korpalski
3.0
2.0
DSDS/6748.76
4866Elżbieta Szałas
Waldemar Czajkowski
0.0
1.5
WPWP/25248.47
4958Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.0
0.0
PK
PK/5148.21
5076Stanisław Sagan
Adam Wilk
0.0
0.0
WP/25247.82
5125Halina Święch
Małgorzata Praszałowicz
7.0
5.0
MPMP/10347.73
523Szymon Żeberski
Anna Jankowska
3.0
3.0
DSDS/6747.62
5333Barbara Batkiewicz
Jan Prajsnar
9.0
3.0
MPMP/10347.19
549Sławomir Zagórski
Zbigniew Sosna
2.5
4.0
DSDS/6747.17
551Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6746.85
5637Jan Truniarz
Jacek Jurczyński
1.5
2.5
MPMP/10346.15
5779Ireneusz Koczorowski
Kazimierz Komudziński
0.0
0.5
WPWP/25245.97
5882Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25245.77
5939Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10345.75
6029Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/10345.51
6165Jan Olkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0
WPWP/25245.07
6213Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6744.70
6368Adam Piszczek
Teodor Jenczewski
1.5
1.0
WPWP/25244.66
6469Mariusz Kłodziński
Zbigniew Dytko
0.0
2.0

WP
WP/25244.56
6517Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.5
0.0
MAMA/5844.23
6642Elżbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
NZMP/10343.85
6767Jan Radka
Andrzej Kandziora
0.0
0.0
WP/25243.72
6864Jerzy Cebo
Dariusz Szopieraj
3.0
3.0
WPWP/25243.44
695Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
11.0
DSDS/6742.83
7031Marek Dąbek
Krystian Blaut
2.5
2.5
MPMP/10342.25
7130Eugeniusz Somogyi
Marek Pietrzak
1.5
2.0
MPMP/10341.37
7222Marek Jefremienko
Włodzimierz Rutkowski
0.0
4.0

MA
MA/5841.34
7355Zbigniew Niziołek
Jan Warchoł
2.0
2.5
PKPK/5141.14
7472Henryk Zmuda
Zbigniew Sikorski
3.0
2.0
WPWP/25240.89
7552Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5140.74
7677Grażyna Balcerzak
Teresa Kołodziejczyk
0.0
0.0
WP/25239.20
7763Ewa Sumińska
Witold Wintonowicz
0.0
0.0
WP/25238.42
7819Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
1.5
MAMA/5838.34
7910Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
3.0
DSDS/6738.28
8040Romuala Gibała
Zdzisław Baran
0.0
0.0
NZ
MP
MP/10330.21

Statystyka ośrodków...