Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 26 października 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
156Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24771.2410
225Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
9.0
12.0
DSDS/7263.1710
316Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6760.099
422Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7254.998
555Michał Pabich
Łukasz Kaczmarek
3.0
4.0
WPWP/24751.807
651Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/24748.967
710Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/673.6047.096
833Maciej Grabiec
Ryszard Skotarski
7.0
12.0
MP
MA
MP/3173.6040.655
946Henryk Duszyński
Andrzej Gruszecki
4.0
0.0
WP
NZ
WP/24737.125
1034Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/3173.6030.324
1129Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
PKMP/3173.6024.803
1248Justyna Łaniewska
Krzysztof Krause
2.0
5.0
WPWP/24724.722
1349Jerzy Bajka
Jarosław Nowak
5.0
2.0
WPWP/24723.522
142Lech Warężak
Maciej Bielawski
11.0
11.0
DSDS/673.6023.262
151Kamila Kukuła
Piotr Ilczuk
5.0
18.0
DS
LU
DS/673.6019.712
1618Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/7216.132
1740Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.0
WPWP/24715.082
1837Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/24714.402
1911Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6714.242
2023Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/7211.331
2131Maciej Rodzaj
Wacław Sypień
7.0
5.0
MPMP/3173.609.211
2252Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/2478.641
2312Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/678.261
2415Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
2.0
4.0
DSDS/677.781
2530Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/3173.607.751
2617Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/723.331
2747Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/2472.681
286Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/673.602.15
2942Krzysztof Galubiński
Sławomir Tomaszewski
1.5
2.0
WPWP/247-0.88
3043Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-2.04
3136Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/3173.60-2.85
324Sławomir Zagórski
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/673.60-6.95
338Andrzej Chodowski
Marian Krzypkowski
1.5
1.5
DSDS/673.60-8.37
3432Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
PK
MP
MP/3173.60-9.43
359Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.60-9.53
3641Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WPWP/247-10.08
3713Baichuan Yu
Marcin Pastudzki
0.0
2.5
DSDS/67-10.35
3824Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-14.17
3935Stanisław Prokuszki
Piotr Markiewicz
4.0
5.0
MPMP/3173.60-18.52
4050Tomasz Piotrowski
Zenon Danielewicz
0.0
0.0
NZWP/247-18.84
4138Maciej Kokorniak
Michał Sakowski
2.0
0.0
WPWP/247-22.36
427Jarosław Chłądowicz
Anna Jankowska
0.5
3.0
DSDS/673.60-22.37
4319Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/72-26.13
4420Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DSDS/72-28.65
4526Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
0.0
0.0
DSDS/72-30.85
4644Maciej Masłowski
Andrzej Plewiński
2.0
0.0
WPWP/247-31.04
4753Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-31.20
4845Barbara Podgórska
Zofia Mikołajczyk
4.0
4.0
WPWP/247-39.60
493Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/673.60-42.96
505Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/673.60-46.06
5121Mateusz Maliszkiewicz
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/72-49.15
5228Andrzej Hycnar
Maciej Hycnar
13.0
0.0
PK
MP/3173.60-49.53
5354Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/247-70.48
5439Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/247-71.64

Statystyka ośrodków...