Turniej na maksy

Czwartek, 26 października 2017

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 98: S. Drabczyk - T. Biskup, 10.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
185: A. Piesiewicz - D. Sikorska-Piesiewicz, 6.5, MA EW 1 NTN DK= 9027.01
185: A. Piesiewicz - D. Sikorska-Piesiewicz, 6.5, MA EW 2 DN C5= 9063.99
286: S. Wdowiak - E. Wdowiak, 9.0, DS EW 7 NTS H8= 22201.02
286: S. Wdowiak - E. Wdowiak, 9.0, DS EW 4 SN S6+1 45012.75
387: B. Pettersson - L. Johnsson, 12.0, SWE EW 1 NTS C5+1 12080.39
387: B. Pettersson - L. Johnsson, 12.0, SWE EW 1 NTW H2-2 10040.00
488: A. Antoniak - A. Cichoń, 1.0, MA/- EW 4 SW CK= 42055.88
488: A. Antoniak - A. Cichoń, 1.0, MA/- EW 3 NTS S5+3 49021.57
589: R. Dukindorf - Z. Dukindorf, 0.0, -/MA EW 1 NTW C3+4 21080.39
589: R. Dukindorf - Z. Dukindorf, 0.0, -/MA EW 3 NTE H3+1 63065.69
690: M. Kozdrach - M. Żabierek, 8.0, OP/SW EW 3 NTE S2+1 43064.71
690: M. Kozdrach - M. Żabierek, 8.0, OP/SW EW TD 60.00
791: J. Brede - M. Witek, 26.0, SL EW 3 NTW C10= 40051.96
791: J. Brede - M. Witek, 26.0, SL EW 3 NTE S2+2 66054.90
893: J. Wilczek - E. Nyberg, 9.0, WP/SWE EW 4 SE C3+1 45071.57
893: J. Wilczek - E. Nyberg, 9.0, WP/SWE EW 4 HS SK-2 20066.67
994: L. Gabriel - A. Gabriel, 7.0, MP/- EW 4 SW C2= 42028.43
994: L. Gabriel - A. Gabriel, 7.0, MP/- EW 5 HS SJ= 45050.98
1081: J. Stoklasek - R. Zabłocki, 9.0, LB/OP NS 2 SN DK-1 5061.76
1081: J. Stoklasek - R. Zabłocki, 9.0, LB/OP NS 4 SS H6+1 65061.76
1182: L. Matusik - W. Matusik, 5.0, MP NS 3 NTW C5+2 66049.02
1182: L. Matusik - W. Matusik, 5.0, MP NS 2 HW DA= 11045.10
1283: W. Kozubski - S. Szewczyk-Kozubska, 5.0, MP NS 5 C xW HK+2 75017.23
1283: W. Kozubski - S. Szewczyk-Kozubska, 5.0, MP NS 3 DE D6+4 19065.45
1384: J. Szozda - H. Szarafin, 1.0, OP/- NS 3 NTN H9= 40078.43
1384: J. Szozda - H. Szarafin, 1.0, OP/- NS 4 HN D10= 62094.98
 +/-
 WYNIK52.76
 MIEJSCE47