Turniej na maksy

Czwartek, 26 października 2017

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1103Jerzy Stworzewicz
Jan Zadroga
12.0
13.0
SL
WP
SL/8772.6516
257Maciej Szczerczak
Andrzej Kusion
4.0
7.0
MPMP/10366.1416
349Skarbimir Kozar
Sławomir Drewalski
5.0
4.0
LBLB/12765.4715
4107Stanisław Janik
Jerzy Ujma
13.0
12.0
LB
SL
SL/8764.5215
5108Danuta Rybarska
Sławomir Polak
0.0
5.0

WP
SL/8762.0614
662Ewa Kwiecień
Jerzy Michałek
3.0
21.0
MP
SL
MP/10361.8913
795Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0
OPSL/8761.8413
839Kazimierz Ligęza
Jarosław Żurawski
5.0
4.0
KPKP/5061.6512
9116Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/25261.3512
10102Thomas Berg
Gunilla Steiner-Lindgren
6.0
6.0
SWESL/8761.3411
116Janina Czaja-Kozioł
Edward Sajkowski
0.0
3.0
MA
LB
DS/4161.2411
12101Ilia Krusnell
Elsie Bergstedt
6.0
6.0
SWESL/8760.4010
13115Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/25260.0610
1422Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9459.939
159Bernard Jadczak
Andrzej Biliński
9.0
0.0
DSDS/4159.789
1638Stanisław Łański
Mirosław Graczkowski
9.0
5.0
KPKP/5059.368
1766Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
0.5
0.5
MPMP/10359.347
1880Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PKPK/5159.007
1913Jacek Kowalewski
Jacek Sroczyński
2.0
0.0
MA
DS
DS/4158.656
2026Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
2.0
3.0
KPKP/16058.406
2172Roman Urbański
Andrzej Lasota
1.5
5.0
MPMP/10358.095
227Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
2.0
2.5
LBDS/4158.045
2336Jerzy Kowalski
Bogdan Zieliński
13.0
5.0
KPKP/5057.444
24105Ewa Strömberg
Tadeusz Urbanek
6.0
5.0
SWE
PK
SL/8757.434
2593Jerzy Wilczek
Elzbieta Nyberg
3.0
6.0
WP
SWE
SL/8757.384
264Eugeniusz Szczepański
Radosław Król
9.0
5.0
LBDS/4157.133
278Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
6.0
6.0
GERDS/4156.593
2829Krzysztof Kusowski
Lech Borzęcki
0.0
1.5
 
KP
KP/16056.543
2947Marek Marciniak
Czesław Plachimowicz
3.0
5.0
LBLB/12756.113
30106Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
9.0
9.0
MA
PM
SL/8756.093
3196Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
5.0
3.0
OPSL/8755.813
323Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MADS/4155.723
3399Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SLSL/8755.543
3416Elżbieta Brewińska
Adam Rydz
0.0
2.5
MA
SW
DS/4155.103
35100Lech Adach
Zbigniew Hałaczkiewicz
5.0
5.0
LUSL/8754.963
3658Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/10354.923
3765Wit Klapper
Tadeusz Garbacik
21.0
12.0
SL
MP
MP/10354.892
3864Janusz Natorski
Waldemar Rybka
5.0
4.0
MPMP/10354.702
3979Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PKPK/5153.662
4030Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KPKP/16053.402
4197Kazimierz Pamuła
Renata Błachowska
0.5
0.0
MP
SL/8753.372
4219Teresa Wittenbeck
Włodzimierz Wittenbeck
0.0
3.0
DSDS/4153.362
4369Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/10353.192
4442Marian Nieznański
Marcin Sakowicz
7.0
0.0
LB
LB/12753.172
4560Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/10352.952
4623Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
1.0
0.5
DSDS/9452.812
4798Stanisław Drabczyk
Tadeusz Biskup
5.0
5.0
SLSL/8752.762
4837Czesław Bury
Józef Palewicz
4.0
4.0
KPKP/5052.581
4975Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.0

PK
PK/5152.311
5014Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
3.0
3.0
ZPDS/4152.301
5112Hanna Kalotka-Kręglewska
Marian Kratschla
2.0
6.0
MA
SWI
DS/4151.031
52111Elżbieta Szałas
Waldemar Czajkowski
0.0
1.5
WPWP/25250.981
5328Elżbieta Czerwińska
Sławomir Biurkowski
2.5
3.0
KPKP/16050.921
5478Andrzej Stasiński
Andrzej Janda
5.0
5.0
PKPK/5150.841
5555Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/10350.641
56118Piotr Solecki
Stefan Samól
7.0
3.0
WPWP/25250.571
5720Karl-Heinz Pohl
Piotr Wróblewski
0.0
2.0
GER
MA
DS/4150.421
58112Jarosław Hilbrecht
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25250.08
5924Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9449.95
6091Joanna Brede
Marek Witek
5.0
21.0
SLSL/8749.63
6148Agnieszka Ziomek
Zbigniew Halat
2.0
12.0
LBLB/12749.56
6259Marek Dąbek
Krystian Blaut
2.5
2.5
MPMP/10349.54
6383Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPSL/8749.50
6431Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/16049.24
65114Dariusz Szopieraj
Jerzy Cebo
3.0
3.0
WPWP/25249.04
6654Halina Święch
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/10348.50
675Nickel Edeltraud
Inge Uekermann
6.0
6.0
GERDS/4148.05
6876Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5147.89
6971Dorota Gadaś
Jerzy Bałon
2.5
2.0
MPMP/10347.67
7032Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16047.44
7173Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.0
PKPK/5147.33
7290Marek Kozdrach
Maja Żabierek
4.0
4.0
OP
SW
SL/8746.73
7346Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
4.0
3.0
LBLB/12746.72
7482Leszek Matusik
Wioletta Matusik
3.0
2.0
MPSL/8746.52
7515Ewa Krakówka
Eugeniusz Seichter
1.5
11.0
KPDS/4146.30
7634Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
1.0
1.5
KPKP/5046.07
7768Elzbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
NZMP/10346.06
7845Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.0
LBLB/12746.01
7974Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5145.90
8043Andrzej Włodarczak
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LBLB/12745.78
81104Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PMSL/8745.73
8270Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/10345.30
8356Ryszard Calik
Bolesław Zysek
4.0
1.5
MPMP/10345.18
8451Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.0
2.0
MPMP/10344.82
8567Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/10344.77
8644Czesław Szymański
Mirosław Jedynak
3.0
2.5
LBLB/12744.74
8792Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5
SLSL/8744.47
88117Andrzej Malenta
Andrzej Małdziński
5.0
4.0
WPWP/25244.38
8927Włodzimierz Płaczkiewicz
Piotr Kruczkowski
0.5
0.0
KPKP/16044.12
9086Stanisław Wdowiak
Ewa Wdowiak
5.0
4.0
DSSL/8743.99
91113Mariusz Kłodziński
Zbigniew Dytko
0.0
2.0

WP
WP/25243.61
9235Zbigniew Dąbek
Marian Jankowski
5.0
4.0
KPKP/5043.31
9352Eugeniusz Somogyi
Czesław Usarz
1.5
1.0
MPMP/10343.13
9477Jan Warchoł
Janusz Hołdan
2.5
0.0
PK
PK/5143.06
9541Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12742.44
9653Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/10341.76
9761Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10340.99
9817Bronisława Sroczyńska
Elżbieta Lis
0.0
1.0
DSDS/4140.79
9987Bengt Pettersson
Lena Johnsson
6.0
6.0
SWESL/8740.76
1001Anna Funten
Andrzej Piotrowski
6.0
0.0
FRA
DS
DS/4140.34
10181Jan Stoklasek
Roman Zabłocki
4.0
5.0
LB
OP
SL/8740.16
102110Beata Buczkowska-Linke
Mariusz Jacoszek
3.0
1.5
WPWP/25239.93
10325Ryszard Kuczewski
Adam Szmidt
0.0
0.0
KP/16039.76
1042Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.5
0.5
OPDS/4138.39
10521Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSDS/9437.31
10689Roman Dukindorf
Zofia Dukindorf
0.0
0.0

MA
SL/8736.77
10785Andrzej Piesiewicz
Dorota Sikorska-Piesiewicz
5.0
1.5
MASL/8736.09
10863Romuald Gibała
Zdzisław Baran
0.0
0.0
NZ
MP
MP/10335.52
10988Artur Antoniak
Aleksandra Cichoń
1.0
0.0
MA
SL/8735.43
11094Leszek Gabriel
Anna Gabriel
7.0
0.0
MP
SL/8735.37
11110Anna Chudy
Andrzej Chudy
0.0
0.0
DSDS/4135.08
11211Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPDS/4131.38
11333Mirosława Ellmann
Grażyna Szota
0.0
0.0
KP/5029.59
11484Janina Szozda
Halina Szarafin
1.0
0.0
OP
SL/8723.46

Statystyka ośrodków...