Turniej na maksy

Środa, 25 października 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
14Eugeniusz Szczepański
Radosław Król
9.0
5.0
LBDS/4166.5912
251Stanisław Drabczyk
Tadeusz Biskup
5.0
5.0
SLSL/8765.1712
333Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
4.0
4.0
LBLB/28563.2011
444Jerzy Stworzewicz
Jerzy Ujma
12.0
12.0
SLSL/8762.9710
514Adam Rydz
Edward Sajkowski
2.5
3.0
SW
LB
DS/4161.939
630Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LBLB/28561.759
72Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
3.0
3.0
ZPDS/4159.338
812Hanna Kalotka-Kręglewska
Marian Kratschla
2.0
0.0
MA
SWI
DS/4159.157
943Tadeusz Wasilewski
Stanisław Górski
5.0
5.0
KP
OP
SL/8758.926
1028Marek Nowak
Zdzisław Korona
4.0
3.0
LBLB/28557.936
1110Ewa Krakówka
Eugeniusz Seichter
1.5
11.0
KPDS/4157.755
123Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MADS/4157.734
1341Thomas Berg
Bengt Pettersson
6.0
6.0
SWESL/8757.343
1440Robert Sikora
Andrzej Łagosz
4.0
11.0
LBLB/28557.013
1523Andrzej Rękosiak
Arkadiusz Jaranowski
7.0
2.0
LBLB/12756.043
168Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPDS/4155.233
1756Ewa Wdowiak
Stanisław Wdowiak
4.0
5.0
DSSL/8754.222
1862Elsie Bergstedt
Gunilla Steiner-Lindgren
6.0
6.0
SWESL/8753.882
1955Lech Łaniewski
Stanisław Janik
13.0
13.0
KP
LB
SL/8753.532
2053Jarosław Kaczorowski
Wojciech Gąska
12.0
4.0
LUSL/8753.332
2125Maciej Wierzbicki
Edward Kulus
9.0
11.0
LBLB/12752.482
2224Dariusz Kwiatkowski
Mirosław Bublewicz
4.0
11.0
LBLB/12751.942
2338Mirosław Bubiłek
Jan Obuchowicz
13.0
9.0
LBLB/28551.802
2413Bernard Jadczak
Andrzej Biliński
9.0
0.0
DSDS/4151.782
2517Anna Chudy
Andrzej Chudy
0.0
0.0
DSDS/4151.591
266Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
6.0
6.0
GERDS/4151.571
2721Maria Skowron
Cezary Żuchowski
2.5
3.0
LBLB/12751.441
2857Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MA
SL/8751.271
2937Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0
LBLB/28551.261
3063Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPSL/8751.001
3119Elżbieta Lis
Bronisława Sroczyńska
1.0
0.0
DSDS/4150.271
3235Eugeniusz Wilniewiec
Kazimierz Jaskuła
5.0
7.0
LBLB/28550.031
3327Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
5.0
3.0
LBLB/28549.23
347Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
2.0
2.5
LBDS/4148.80
3561Marek Witek
Andrzej Kazimierowicz
21.0
3.0
SL
OP
SL/8748.56
3646Maja Żabierek
Marek Kozdrach
4.0
4.0
SW
OP
SL/8748.47
3748Joanna Brede
Jan Zadroga
5.0
13.0
SL
WP
SL/8748.46
3854Zbigniew Hałaczkiewicz
Tadeusz Zwoliński
5.0
2.0
LU
LB
SL/8748.12
3950Wiesław Rafalski
Danuta Rybarska
2.5
0.0
KP
SL/8747.82
4042Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5
SLSL/8747.69
4152Wiesław Teresiński
Lech Adach
5.0
5.0
LUSL/8747.57
4236Ryszard Chmiel
Janusz Sidelnik
9.0
3.0
LBLB/28547.05
4311Zbigniew Poźniak
Andrzej Piotrowski
0.0
0.0
MA
DS
DS/4146.81
4460Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPSL/8746.64
4522Wiesław Pastuszko
Czesław Plachimowicz
7.0
5.0
LBLB/12746.18
4658Lena Johnsson
Ewa Strömberg
6.0
6.0
SWESL/8745.97
4715Jacek Kowalewski
Jacek Sroczyński
2.0
0.0
MA
DS
DS/4145.96
4864Jan Stoklasek
Roman Zabłocki
4.0
5.0
LB
OP
SL/8745.75
4932Stanisław Droszcz
Jerzy Szramowski
5.0
0.5
LBLB/28545.66
5059Stanisław Kotas
Ilia Krusnell
5.0
6.0
LB
SWE
SL/8745.56
515Inge Uekermann
Nickel Edeltraud
6.0
6.0
GERDS/4144.73
5231Adam Małecki
Maciej Fularz
5.0
1.0
LBLB/28544.42
5329Stanisław Pryputniewicz
Zbigniew Nahorski
5.0
11.0
LBLB/28544.21
5439Marian Purczyński
Andrzej Marzyński
0.0
4.0

LB
LB/28542.84
5526Andrzej Parmonik
Władysław Biernat
5.0
4.0
LBLB/12741.25
5647Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.5
5.0
MASL/8740.79
5720Krzysztof Ziewacz
Piotr Wróblewski
5.0
2.0
MP
MA
DS/4140.30
5845Elzbieta Nyberg
Jerzy Wilczek
6.0
3.0
SWE
WP
SL/8739.56
5918Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.5
0.5
OPDS/4137.85
6049Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0

MP
SL/8737.41
6134Konrad Wójcik
Paweł Pietrażycki
4.0
5.0
LBLB/28535.92
621Czesława Ślaska
Włodzimierz Ślaski
0.0
0.0
MADS/4134.67
639Monika Głaz
Andrzej Głaz
0.0
0.0
LUDS/4134.01

Statystyka ośrodków...