Turniej na maksy

Wtorek, 24 października 2017

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
17Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29865.0416
257Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPOP/10561.5616
350Aleksander Sejud
Witold Białas
9.0
5.0
OPOP/10561.4515
430Andrzej Piotrowski
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
DS
MP
DS/4161.3814
5108Jerzy Bajka
Krzysztof Galubiński
5.0
1.5
WPWP/254-0.2160.6514
614Ryszard Nowak
Marian Ganicz
13.0
3.0
DSDS/29860.4113
741Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4559.9513
832Adam Rydz
Piotr Wróblewski
2.5
2.0
SW
MA
DS/4159.9412
913Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
11.0
3.0
DSDS/29859.8612
1031Eugeniusz Szczepański
Radosław Król
9.0
5.0
LBDS/4159.2311
1122Andre Konrad
Marian Kratschla
6.0
6.0
SWI
SWi
DS/4158.7211
1272Wojciech Felsztyński
Lech Łaniewski
0.5
13.0
LB
KP
SL/8758.3810
1343Stanisław Miłkowski
Józef Nastałek
2.0
4.0
MPMP/4558.089
1456Krzysztof Góra
Artur Głowacki
7.0
2.0
OPOP/10557.979
1510Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/29857.918
1662Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
5.0
7.0
PDPD/14157.628
1736Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
6.0
6.0
GERDS/4157.077
1868Lech Adach
Zbigniew Hałaczkiewicz
5.0
5.0
LUSL/8756.507
1982Kazimierz Pamuła
Renata Błachowska
0.5
0.0
MP
SL/8756.096
2028Edward Sajkowski
Andrzej Biliński
3.0
0.0
LB
DS
DS/4156.085
2184Stanisław Drabczyk
Tadeusz Biskup
5.0
5.0
SLSL/8755.855
2246Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4555.844
23107Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
4.0
WPWP/25455.614
24109Włodzimierz Kwiatkowski
Lidia Gapińska
12.0
1.5
WPWP/254-0.6355.384
2561Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
5.0
5.0
PDPD/14155.144
2685Jarosław Kaczorowski
Wojciech Gąska
12.0
4.0
LUSL/8755.053
2792Marek Witek
Andrzej Kazimierowicz
21.0
3.0
SL
OP
SL/8754.983
2869Tadeusz Urbanek
Leszek Matusik
5.0
3.0
PK
MP
SL/8754.923
2948Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
4.0
MPMP/4554.663
3037Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
3.0
3.0
ZPDS/4154.373
3166Ewa Wdowiak
Stanisław Wdowiak
4.0
5.0
DSSL/8754.323
323Wojciech Okuniewski
Ryszard Rosikiewicz
2.0
1.5
SL
DS
DS/29854.323
3376Stanisław Gęga
Janusz Wacławczyk
2.5
1.5
SLSL/8754.083
348Janusz Kowalski
Andrzej Suchodolski
1.5
4.0
DSDS/29854.023
3587Thomas Berg
Ilia Krusnell
6.0
6.0
SWESL/8753.673
3635Jacek Kowalewski
Jacek Sroczyński
2.0
0.0
MA
DS
DS/4152.932
3798Edward Niewierowski
Ryszard Nowicki
11.0
4.0
WPWP/25452.722
3849Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
2.5
3.0
SLOP/10552.692
3965Jan Stoklasek
Gabriel Szarafin
4.0
5.0
LB
LU
SL/8752.692
4029Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPDS/4152.622
41102Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.0
WPWP/25452.562
4299Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25452.392
4359Mikłaszewicz Barbara
Olesiuk Barbara
0.0
0.0
PD/14151.962
4486Jerzy Wilczek
Bengt Pettersson
3.0
6.0
WP
SWE
SL/8751.642
4579Artur Antoniak
Aleksandra Cichoń
1.0
0.0
MA
SL/8751.592
4634Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MADS/4151.542
471Janusz Drozdowski
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/29851.461
4853Tadeusz Kois
Szymon Krzyżaniak
2.0
0.0
SLOP/10551.441
4940Bronisława Sroczyńska
Janina Czaja-Kozioł
0.0
0.0
DS
MA
DS/4151.371
5052Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Pierchała
5.0
0.0
OP
OP/10551.231
51112Janusz Kopras
Ryszard Białkiewicz
3.0
4.0
WPWP/25451.191
52101Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/25451.081
536Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
12.0
11.0
DSDS/29850.971
544Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29850.931
5511Kamila Kukuła
Janusz Pawlicki
5.0
5.0
DSDS/29850.781
56105Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.0
1.5
WPWP/25450.271
5770Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
4.0
OPSL/8750.22
5838Anna Chudy
Andrzej Chudy
0.0
0.0
DSDS/4149.96
5975Elzbieta Nyberg
Adam Kutszyński
6.0
1.0
SWE
MP
SL/8749.88
6094Jarosław Romaniuk
Barbara Jarota-Romaniuk
9.0
9.0
PM
MA
SL/8749.64
6195Jerzy Stworzewicz
Jan Zadroga
12.0
13.0
SL
WP
SL/8749.50
6281Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PMSL/8749.42
6377Bogusław Chomentowski
Tadeusz Zwoliński
5.0
2.0
MA
LB
SL/8749.39
6421Czesława Ślaska
Włodzimierz Ślaski
0.0
0.0
MADS/4149.36
6517Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/29849.05
6690Jerzy Ujma
Roman Zabłocki
12.0
5.0
SL
OP
SL/8748.90
6723Ewa Krakówka
Eugeniusz Seichter
1.5
11.0
KPDS/4148.88
6860Zofia Wasilewska
Jarosław Roszczenko
0.5
2.5
PDPD/14148.77
6988Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
1.5
5.0
MASL/8748.42
7074Kazimierz Cios
Tadeusz Dudziak
11.0
4.0
SLSL/8748.18
7193Stanisław Kotas
Michał Dolny
5.0
2.0
LB
KP
SL/8748.13
7289Gunilla Steiner-Lindgren
Elsie Bergstedt
6.0
6.0
SWESL/8747.85
735Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DSDS/29847.52
74106Hieronim Nowacki
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WPWP/25447.47
7578Leszek Muras
Danuta Rybarska
2.0
0.0
ZP
SL/8747.24
7691Joanna Brede
Stanisław Janik
5.0
13.0
SL
LB
SL/8747.15
7747Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MPMP/4547.10
78104Tomasz Powęzka
Roman Sadowski
1.5
2.5
WPWP/25446.76
799Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/29846.70
8096Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MA
SL/8746.65
8163Robert Barankiewicz
Sławomir Juchnicki
1.5
5.0
LD
PD
PD/14146.62
8239Monika Kieweg
Margot Roderer
6.0
6.0
GERDS/4146.14
8326Gisela Wunderlich
Karl-Heinz Pohl
6.0
6.0
GERDS/4146.06
8418Janusz Piernikowski
Sławomir Zagórski
7.0
2.5
DSDS/29846.02
852Tomasz Koźlecki
Sławek Robel
4.0
5.0
DS
KP
DS/29845.73
8616Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/29845.47
8797Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/25445.45
8873Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPSL/8745.30
8915Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.0
4.0
DSDS/29844.70
9058Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0

SL
OP/10544.55
9151Adrian Bakalarz
Aleksy Swoboda
7.0
7.0
SLOP/10544.45
9267Andrzej Sadowski
Wioletta Matusik
1.5
2.0
MPSL/8744.28
9345Władysław Uryga
Andrzej Frączek
3.0
2.5
MPMP/4544.24
9483Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0

MP
SL/8743.30
9544Piotr Polek
Eugeniusz Cieśla
1.5
1.0
MPMP/4543.19
96110Ewa Knapik
Maciej Masłowski
5.0
2.0
WPWP/25443.10
97100Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WPWP/254-0.8342.79
9820Wojciech Lubas
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DSDS/29841.87
99103Małgorzata Węglewska
Roman Wojciechowski
0.5
0.5
WPWP/25441.39
10025Inge Uekermann
Nickel Edeltraud
6.0
6.0
GERDS/4140.73
10180Czesław Rekret
Marek Kozdrach
4.0
4.0
LB
OP
SL/8740.62
10264Stefan Kopyt
Wiesław Wilk
3.0
3.0
PDPD/14139.89
10319Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
3.0
2.5
DSDS/29839.69
10424Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.5
0.5
OPDS/4137.67
10555Eugeniusz Urbańczyk
Tadeusz Kuc
0.0
0.0
SLOP/10537.60
10612Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.5
DSDS/29837.56
10754Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10537.06
10842Jacek Zając
Leszek Margasiński
11.0
1.5
MPMP/4536.94
10971Lena Johnsson
Ewa Strömberg
6.0
6.0
SWESL/8736.90
11027Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
2.0
2.5
LBDS/4136.42
11133Janina Orłowska
Hanna Kalotka-Kręglewska
0.5
2.0
MADS/4129.51

Statystyka ośrodków...