Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 19 października 2017

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
119Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7262.6312
236Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
4.0
WPWP/12056.0512
354Jan Pędziński
Bartosz Pędziński
3.0
2.5
WPWP/24747.8211
426Justyna Graniczny
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KPKP/16047.0310
513Michał Wittenbeck
Łukasz Gaweł
7.0
7.0
ZP
DS
DS/6746.2810
65Baichuan Yu
Marcin Pastudzki
0.0
2.5
DSDS/673.6042.239
763Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WPWP/25239.259
858Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24738.118
952Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/24736.038
1020Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/7234.477
1135Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WPWP/12030.706
1280Andrzej Wójtowicz
Mirosław Drabczyński
2.0
2.5
DSWP/9429.696
1374Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DSWP/9428.275
1417Sławomir Zimniak
Artur Winkler
5.0
9.0
DSDS/7227.985
1523Bronisław Tabisz
Ryszard Wodziński
3.0
2.5
DSDS/7226.624
1632Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WPWP/12026.353
1756Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.5
3.0
WPWP/24725.323
1861Jarosław Hilbrecht
Wiesław Hilbrecht
7.0
5.0
WPWP/25223.023
1967Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/25221.513
2070Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/25219.713
2131Maria Kowal
Roman Kowal
0.0
0.0
WPWP/12019.242
226Lech Warężak
Janusz Drozdowski
11.0
12.0
DSDS/673.6018.612
2373Piotr Kobyłka
Tomasz Freitag
4.0
5.0
WPWP/9416.572
2478Paweł Galuba
Dariusz Pannek
1.0
2.5
DSWP/9416.312
2537Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
2.0
WPWP/24715.422
2611Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6715.112
278Kamila Kukuła
Piotr Ilczuk
5.0
18.0
DS
LU
DS/673.6012.492
2840Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24712.292
292Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/673.6010.422
3047Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.0
WPWP/24710.392
3141Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/24710.371
3260Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/2529.251
3333Janusz Jędrzejewski
Andrzej Kot
5.0
2.0
WPWP/1208.791
3451Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2478.551
3515Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/727.711
3638Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
5.0
5.0
WPWP/2477.681
3759Radzisław Oczkowicz
Romuald Bartoszko
4.0
5.0
WPWP/2526.441
381Aleksander Czajka
Janusz Staniów
7.0
5.0
DSDS/673.606.401
3929Marta Smętek
Franciszek Szklennik
0.0
0.0
WPWP/1206.231
4066Andrzej Malenta
Tomasz Pawłowski
5.0
1.0
WPWP/2526.081
4143Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.5
0.0
WP
NZ
WP/2474.03
4276Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSWP/943.00
4349Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/2472.87
4445Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
2.0
2.0
WPWP/2471.61
4510Tomasz Struzik
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/670.88
4682Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSWP/94-5.88
474Marian Krzypkowski
Andrzej Chodowski
1.5
1.5
DSDS/673.60-6.78
489Marek Bałdysz
Anna Jankowska
13.0
3.0
DSDS/673.60-7.43
4977Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
12.0
WPWP/94-7.62
5075Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
3.0
3.0
DSWP/94-8.76
5142Zofia Bałdysz
Tadeusz Miesiąc
4.0
3.0
DS
WP
WP/247-10.00
5227Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.0
1.0
WPWP/120-11.37
5381Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
13.0
12.0
WPWP/94-11.62
5450Małgorzata Węglewska
Piotr Biderman
0.5
3.0
WPWP/247-12.95
5516Piotr Rapacki
Mateusz Maliszkiewicz
1.5
0.0
DSDS/72-13.13
5657Sławomir Piechocki
Marcin Pędziński
9.0
15.0
LB
WP
WP/247-13.16
5724Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
9.0
12.0
DSDS/72-14.74
5844Barbara Podgórska
Krzysztof Galubiński
4.0
1.5
WPWP/247-14.92
5955Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPWP/247-15.00
6071Grzegorz Więcek
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSWP/94-16.05
6172Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSWP/94-17.85
6218Piotr Zborowski
Dominik Hołyś
0.0
0.0
DSDS/72-18.18
6368Mariusz Jacoszek
Jerzy Cebo
1.5
3.0
WPWP/252-24.15
6462Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/252-24.36
6579Renata Krasowska
Sławomir Krasowski
0.5
0.5
WPWP/94-26.06
667Wojciech Szałapak
Dominik Michniewski
3.0
1.5
DSDS/673.60-26.80
673Bartłomiej Sikorski
Rafał Przywara
1.0
0.5
DSDS/673.60-29.73
6834Ryszard Fryska
Jarosław Modlibowski
1.5
3.0
WPWP/120-30.74
6964Rafał Junik
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/252-30.84
7028Iwona Klimaszewska
Zbigniew Roth
0.0
2.5
WPWP/120-34.13
7146Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WPWP/247-34.26
7239Małgorzata Kamińska
Elżbieta Kamińska
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247-35.18
7353Tomasz Piotrowski
Zenon Danielewicz
0.0
0.0
NZWP/247-38.11
7465Jan Olkowicz
Stefan Samól
4.0
3.0
WPWP/252-45.92
7548Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/247-46.89
7625Janusz Piwoński
Maciej Operlejn
1.5
2.0
KPKP/160-47.03
7722Janusz Kozioł
Marek Drecki
2.0
7.0
DSDS/72-47.87
7814Andrzej Suchodolski
Barbara Radomska
4.0
3.0
DSDS/67-49.28
7921Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/72-65.50
8030Tadeusz Grewling
Wiesław Świderski
2.0
2.0
WPWP/120-71.11

Statystyka ośrodków...