Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 19 października 2017
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
19
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
62.63
12
2
36
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
4.0
WP
WP/120
56.05
12
3
54
Jan Pędziński
Bartosz Pędziński
3.0
2.5
WP
WP/247
47.82
11
4
26
Justyna Graniczny
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KP
KP/160
47.03
10
5
13
Michał Wittenbeck
Łukasz Gaweł
7.0
7.0
ZP
DS
DS/67
46.28
10
6
5
Baichuan Yu
Marcin Pastudzki
0.0
2.5
DS
DS/67
3.60
42.23
9
7
63
Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WP
WP/252
39.25
9
8
58
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WP
WP/247
38.11
8
9
52
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/247
36.03
8
10
20
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
34.47
7
11
35
Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WP
WP/120
30.70
6
12
80
Andrzej Wójtowicz
Mirosław Drabczyński
2.0
2.5
DS
WP/94
29.69
6
13
74
Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DS
WP/94
28.27
5
14
17
Sławomir Zimniak
Artur Winkler
5.0
9.0
DS
DS/72
27.98
5
15
23
Bronisław Tabisz
Ryszard Wodziński
3.0
2.5
DS
DS/72
26.62
4
16
32
Łukasz Lis
Tomasz Mielcarek
2.5
3.0
WP
WP/120
26.35
3
17
56
Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.5
3.0
WP
WP/247
25.32
3
18
61
Jarosław Hilbrecht
Wiesław Hilbrecht
7.0
5.0
WP
WP/252
23.02
3
19
67
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WP
WP/252
21.51
3
20
70
Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/252
19.71
3
21
31
Maria Kowal
Roman Kowal
0.0
0.0
WP
WP/120
19.24
2
22
6
Lech Warężak
Janusz Drozdowski
11.0
12.0
DS
DS/67
3.60
18.61
2
23
73
Piotr Kobyłka
Tomasz Freitag
4.0
5.0
WP
WP/94
16.57
2
24
78
Paweł Galuba
Dariusz Pannek
1.0
2.5
DS
WP/94
16.31
2
25
37
Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
2.0
WP
WP/247
15.42
2
26
11
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
15.11
2
27
8
Kamila Kukuła
Piotr Ilczuk
5.0
18.0
DS
LU
DS/67
3.60
12.49
2
28
40
Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WP
WP/247
12.29
2
29
2
Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
3.60
10.42
2
30
47
Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.0
WP
WP/247
10.39
2
31
41
Henryk Duszyński
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WP
WP/247
10.37
1
32
60
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WP
WP/252
9.25
1
33
33
Janusz Jędrzejewski
Andrzej Kot
5.0
2.0
WP
WP/120
8.79
1
34
51
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/247
8.55
1
35
15
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DS
DS/72
7.71
1
36
38
Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
5.0
5.0
WP
WP/247
7.68
1
37
59
Radzisław Oczkowicz
Romuald Bartoszko
4.0
5.0
WP
WP/252
6.44
1
38
1
Aleksander Czajka
Janusz Staniów
7.0
5.0
DS
DS/67
3.60
6.40
1
39
29
Marta Smętek
Franciszek Szklennik
0.0
0.0
WP
WP/120
6.23
1
40
66
Andrzej Malenta
Tomasz Pawłowski
5.0
1.0
WP
WP/252
6.08
1
41
43
Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247
4.03
42
76
Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DS
WP/94
3.00
43
49
Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
WP/247
2.87
44
45
Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
2.0
2.0
WP
WP/247
1.61
45
10
Tomasz Struzik
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DS
DS/67
0.88
46
82
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
WP/94
-5.88
47
4
Marian Krzypkowski
Andrzej Chodowski
1.5
1.5
DS
DS/67
3.60
-6.78
48
9
Marek Bałdysz
Anna Jankowska
13.0
3.0
DS
DS/67
3.60
-7.43
49
77
Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
7.0
12.0
WP
WP/94
-7.62
50
75
Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
3.0
3.0
DS
WP/94
-8.76
51
42
Zofia Bałdysz
Tadeusz Miesiąc
4.0
3.0
DS
WP
WP/247
-10.00
52
27
Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.0
1.0
WP
WP/120
-11.37
53
81
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
13.0
12.0
WP
WP/94
-11.62
54
50
Małgorzata Węglewska
Piotr Biderman
0.5
3.0
WP
WP/247
-12.95
55
16
Piotr Rapacki
Mateusz Maliszkiewicz
1.5
0.0
DS
DS/72
-13.13
56
57
Sławomir Piechocki
Marcin Pędziński
9.0
15.0
LB
WP
WP/247
-13.16
57
24
Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
9.0
12.0
DS
DS/72
-14.74
58
44
Barbara Podgórska
Krzysztof Galubiński
4.0
1.5
WP
WP/247
-14.92
59
55
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WP
WP/247
-15.00
60
71
Grzegorz Więcek
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DS
WP/94
-16.05
61
72
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DS
WP/94
-17.85
62
18
Piotr Zborowski
Dominik Hołyś
0.0
0.0
DS
DS/72
-18.18
63
68
Mariusz Jacoszek
Jerzy Cebo
1.5
3.0
WP
WP/252
-24.15
64
62
Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WP
WP/252
-24.36
65
79
Renata Krasowska
Sławomir Krasowski
0.5
0.5
WP
WP/94
-26.06
66
7
Wojciech Szałapak
Dominik Michniewski
3.0
1.5
DS
DS/67
3.60
-26.80
67
3
Bartłomiej Sikorski
Rafał Przywara
1.0
0.5
DS
DS/67
3.60
-29.73
68
34
Ryszard Fryska
Jarosław Modlibowski
1.5
3.0
WP
WP/120
-30.74
69
64
Rafał Junik
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WP
WP/252
-30.84
70
28
Iwona Klimaszewska
Zbigniew Roth
0.0
2.5
WP
WP/120
-34.13
71
46
Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WP
WP/247
-34.26
72
39
Małgorzata Kamińska
Elżbieta Kamińska
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247
-35.18
73
53
Tomasz Piotrowski
Zenon Danielewicz
0.0
0.0
NZ
WP/247
-38.11
74
65
Jan Olkowicz
Stefan Samól
4.0
3.0
WP
WP/252
-45.92
75
48
Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZ
WP/247
-46.89
76
25
Janusz Piwoński
Maciej Operlejn
1.5
2.0
KP
KP/160
-47.03
77
22
Janusz Kozioł
Marek Drecki
2.0
7.0
DS
DS/72
-47.87
78
14
Andrzej Suchodolski
Barbara Radomska
4.0
3.0
DS
DS/67
-49.28
79
21
Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DS
DS/72
-65.50
80
30
Tadeusz Grewling
Wiesław Świderski
2.0
2.0
WP
WP/120
-71.11
Statystyka ośrodków...