Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 12 października 2017
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
5
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
87.96
12
2
16
Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0
LB
LB/265
57.71
12
3
67
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WP
WP/247
2.40
51.55
11
4
27
Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MA
MA/58
3.60
44.57
10
5
3
Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
9.0
12.0
DS
DS/72
42.52
10
6
38
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
13.0
7.0
PK
MP
MP/317
3.60
39.44
9
7
56
Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
5.0
5.0
WP
WP/247
2.40
39.10
8
8
72
Ryszard Pawłowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZP
ZP/308
35.98
8
9
74
Anna Kondyjowska
Krzysztof Orzechowski
3.0
5.0
ZP
ZP/308
33.21
7
10
13
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LB
LB/265
32.04
7
11
29
Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
1.5
MA
MA/58
3.60
28.12
6
12
49
Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
2.0
WP
WP/247
2.40
27.22
5
13
71
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZP
ZP/308
26.16
5
14
75
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZP
ZP/308
25.93
4
15
43
Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OP
OP/273
25.26
4
16
21
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MA
MA/58
3.60
22.19
3
17
65
Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.5
2.0
WP
WP/247
21.32
3
18
23
Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MA
MA/58
3.60
20.55
3
19
45
Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OP
OP/273
19.68
3
20
9
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
18.71
2
21
57
Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/247
17.53
2
22
37
Ryszard Skotarski
Maciej Grabiec
12.0
7.0
MA
MP
MP/317
3.60
16.32
2
23
42
Dionizy Kogut
Julian Mroziak
0.0
4.0
OP
OP/273
16.00
2
24
60
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
2.40
15.99
2
25
2
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
13.38
2
26
12
Stanisław Miłaszewicz
Józef Sikora
5.0
5.0
LB
LB/265
11.29
2
27
64
Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WP
WP/247
2.40
10.56
2
28
10
Kazimierz Wawrzynowicz
Jan Kulczycki
0.0
1.5
DS
DS/72
9.94
2
29
36
Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/317
3.60
9.08
2
30
28
Daniel Wacławek
Michał Blutchard
2.0
0.0
MA
MA/58
3.60
8.72
1
31
35
Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MP
MP/317
3.60
7.48
1
32
18
Sławomir Rutecki
Jerzy Ryndak
7.0
5.0
LB
LB/265
7.39
1
33
52
Tomasz Piotrowski
Zenon Danielewicz
0.0
0.0
NZ
WP/247
2.40
6.51
1
34
50
Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZ
WP/247
6.44
1
35
55
Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/247
2.40
4.64
1
36
48
Bernard Broda
Kajetan Olewicz
5.0
7.0
OP
OP/273
4.43
1
37
54
Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
3.0
NZ
WP
WP/247
2.40
3.72
1
38
59
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WP
WP/247
2.40
3.48
1
39
4
Piotr Zborowski
Dominik Hołyś
0.0
0.0
DS
DS/72
3.31
40
33
Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
PK
MP
MP/317
3.60
2.51
41
24
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MA
MA/58
3.60
-5.30
42
62
Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
4.0
3.0
WP
WP/247
-5.46
43
32
Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MP
MP/317
3.60
-5.59
44
15
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LB
LB/265
-6.03
45
46
Eryk Hamerski
Jan Glenz
2.5
3.0
OP
OP/273
-6.19
46
44
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/273
-6.58
47
20
Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
1.0
0.0
LB
LB/265
-6.83
48
70
Mirosław Sankiewicz
Tadeusz Mediuch
5.0
0.5
ZP
ZP/308
-6.87
49
14
Andrzej Kałużny
Andrzej Szkiel
1.5
4.0
LB
LB/265
-9.41
50
39
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
12.0
9.0
PK
MP/317
3.60
-9.61
51
34
Kazimierz Szkołut
Zbigniew Szkołut
5.0
5.0
MP
MP/317
3.60
-10.06
52
26
Elżbieta Wróblewska
Włodzimierz Rutkowski
4.0
4.0
MA
MA/58
3.60
-11.27
53
1
Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
1.0
2.0
DS
DS/72
-12.94
54
77
Jerzy Dziemidowicz
Tadeusz Gutowski
2.5
2.5
ZP
ZP/308
-14.78
55
63
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WP
WP/247
2.40
-15.17
56
73
Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308
-16.34
57
66
Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WP
WP/247
2.40
-17.07
58
31
Leszek Gabriel
Andrzej Gałęza
7.0
5.0
MP
MP/317
3.60
-17.16
59
58
Jarosław Nowak
Edward Niewierowski
2.0
11.0
WP
WP/247
-17.31
60
11
Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
-17.49
61
17
Mieczysław Skowroński
Wojciech Stachowski
0.0
0.0
LB
LB/265
-19.64
62
69
Bolesław Tomaszewski
Wincenty Glina
0.0
0.0
ZP/308
-21.99
63
78
Kazimierz Wiliński
Jerzy Schulz
7.0
9.0
ZP
ZP/308
-24.40
64
47
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OP
OP/273
-25.70
65
41
Ryszard Wojnarski
Jan Wojnarski
3.0
0.0
OP
OP/273
-26.89
66
30
Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MA
MA/58
3.60
-33.41
67
53
Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247
2.40
-36.69
68
76
Władysław Korbutowicz
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZP
ZP/308
-36.91
69
61
Krzysztof Galubiński
Bernard Kurasz
1.5
2.0
WP
WP/247
2.40
-39.18
70
22
Stanisław Stachlewski
Wiesław Pawlik
9.0
0.0
MA
MA/58
3.60
-41.77
71
7
Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
-45.64
72
51
Maciej Masłowski
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WP
WP/247
-45.98
73
8
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DS
DS/72
-46.91
74
19
Iwona Leszczewska
Edward Poniewiera
0.5
3.0
LB
LB/265
-49.04
75
6
Piotr Rapacki
Mateusz Maliszkiewicz
1.5
0.0
DS
DS/72
-67.93
Statystyka ośrodków...