Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 12 października 2017

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
15Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/7287.9612
216Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0
LBLB/26557.7112
367Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2472.4051.5511
427Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/583.6044.5710
53Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
9.0
12.0
DSDS/7242.5210
638Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
13.0
7.0
PK
MP
MP/3173.6039.449
756Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
5.0
5.0
WPWP/2472.4039.108
872Ryszard Pawłowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/30835.988
974Anna Kondyjowska
Krzysztof Orzechowski
3.0
5.0
ZPZP/30833.217
1013Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
5.0
5.0
LBLB/26532.047
1129Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
1.5
MAMA/583.6028.126
1249Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
2.0
WPWP/2472.4027.225
1371Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/30826.165
1475Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/30825.934
1543Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OPOP/27325.264
1621Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/583.6022.193
1765Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
2.5
2.0
WPWP/24721.323
1823Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/583.6020.553
1945Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/27319.683
209Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7218.712
2157Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24717.532
2237Ryszard Skotarski
Maciej Grabiec
12.0
7.0
MA
MP
MP/3173.6016.322
2342Dionizy Kogut
Julian Mroziak
0.0
4.0
OPOP/27316.002
2460Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/2472.4015.992
252Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/7213.382
2612Stanisław Miłaszewicz
Józef Sikora
5.0
5.0
LBLB/26511.292
2764Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/2472.4010.562
2810Kazimierz Wawrzynowicz
Jan Kulczycki
0.0
1.5
 
DS
DS/729.942
2936Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/3173.609.082
3028Daniel Wacławek
Michał Blutchard
2.0
0.0
MAMA/583.608.721
3135Andrzej Pietrucha
Krzysztof Jakubas
7.0
3.0
MPMP/3173.607.481
3218Sławomir Rutecki
Jerzy Ryndak
7.0
5.0
LBLB/2657.391
3352Tomasz Piotrowski
Zenon Danielewicz
0.0
0.0
NZWP/2472.406.511
3450Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/2476.441
3555Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/2472.404.641
3648Bernard Broda
Kajetan Olewicz
5.0
7.0
OPOP/2734.431
3754Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
3.0
NZ
WP
WP/2472.403.721
3859Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/2472.403.481
394Piotr Zborowski
Dominik Hołyś
0.0
0.0
DSDS/723.31
4033Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
PK
MP
MP/3173.602.51
4124Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/583.60-5.30
4262Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
4.0
3.0
WPWP/247-5.46
4332Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/3173.60-5.59
4415Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LBLB/265-6.03
4546Eryk Hamerski
Jan Glenz
2.5
3.0
OPOP/273-6.19
4644Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/273-6.58
4720Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
1.0
0.0
LBLB/265-6.83
4870Mirosław Sankiewicz
Tadeusz Mediuch
5.0
0.5
ZPZP/308-6.87
4914Andrzej Kałużny
Andrzej Szkiel
1.5
4.0
LBLB/265-9.41
5039Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
12.0
9.0
PKMP/3173.60-9.61
5134Kazimierz Szkołut
Zbigniew Szkołut
5.0
5.0
MPMP/3173.60-10.06
5226Elżbieta Wróblewska
Włodzimierz Rutkowski
4.0
4.0
MAMA/583.60-11.27
531Ewa Sokolińska
Janusz Kozioł
1.0
2.0
DSDS/72-12.94
5477Jerzy Dziemidowicz
Tadeusz Gutowski
2.5
2.5
ZPZP/308-14.78
5563Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/2472.40-15.17
5673Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308-16.34
5766Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WPWP/2472.40-17.07
5831Leszek Gabriel
Andrzej Gałęza
7.0
5.0
MPMP/3173.60-17.16
5958Jarosław Nowak
Edward Niewierowski
2.0
11.0
WPWP/247-17.31
6011Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LBLB/265-17.49
6117Mieczysław Skowroński
Wojciech Stachowski
0.0
0.0
LBLB/265-19.64
6269Bolesław Tomaszewski
Wincenty Glina
0.0
0.0
ZP/308-21.99
6378Kazimierz Wiliński
Jerzy Schulz
7.0
9.0
ZPZP/308-24.40
6447Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OPOP/273-25.70
6541Ryszard Wojnarski
Jan Wojnarski
3.0
0.0
OPOP/273-26.89
6630Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MAMA/583.60-33.41
6753Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-36.69
6876Władysław Korbutowicz
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZPZP/308-36.91
6961Krzysztof Galubiński
Bernard Kurasz
1.5
2.0
WPWP/2472.40-39.18
7022Stanisław Stachlewski
Wiesław Pawlik
9.0
0.0
MA
MA/583.60-41.77
717Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/72-45.64
7251Maciej Masłowski
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WPWP/247-45.98
738Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/72-46.91
7419Iwona Leszczewska
Edward Poniewiera
0.5
3.0
LBLB/265-49.04
756Piotr Rapacki
Mateusz Maliszkiewicz
1.5
0.0
DS
 
DS/72-67.93

Statystyka ośrodków...