Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pklpdf
20445Andrzej Borek
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MPMP/400.3662.59621414
25453Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
7.0
4.0
MPMP/40-0.1761.79521394
35432Włodzimierz Wala
Piotr Stopa
19.0
13.0
MPMP/4060.60321354
97455Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Pierzynka
3.0
1.0
MPMP/4057.861152
122437Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4056.711077
130454Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4056.431053
173441Krzysztof Superson
Grzegorz Superson
4.0
11.0
MPMP/4054.97924
219438Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
2.5
MPMP/4053.79786
268446Jacek Kalinowski
Waldemar Rybka
7.0
4.0
MPMP/4052.73639
330439Barbara Lesiecka
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/4051.46465
341433Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4051.29443
377461Jerzy Jeleń
Zbigniew Przeginiak
2.0
4.0
MPMP/4050.37373
379458Wit Klapper
Mateusz Sobczak
21.0
7.0
SL
DS
MP/4050.32371
389435Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/4050.04361
390436Aleksandra Jurkiewicz
Halina Święch
5.0
7.0
MPMP/4050.04360
404449Andrzej Lubojemski
Tadeusz Garbacik
13.0
12.0
MPMP/4049.75346
414459Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4049.52336
427434Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MPMP/4049.23323
439431Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4048.91311
474444Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4047.82276
507448Marcin Wilczyński
Rafał Śmiałek
5.0
4.0
MPMP/4047.04243
508447Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4047.04242
558456Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/40-0.3345.37192
584452Janusz Rżewski
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4044.64166
588451Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPMP/4044.55162
618460Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
0.0
11.0
MPMP/4043.41132
636440Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/400.3642.67114
639450Reginald Sukiennik
Kazimierz Chłobowski
12.0
11.0
MPMP/4042.54111
642443Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4042.37108
643457Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4042.37107
674442Natalia Gaweł
Wojciech Gaweł
4.0
19.0
MP
MA
MP/40-1.9640.9176

Statystyka ośrodków...