Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 9 października 2017
Wyniki z 53 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
20
445
Andrzej Borek
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MP
MP/40
0.36
62.59
62
1414
25
453
Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
7.0
4.0
MP
MP/40
-0.17
61.79
52
1394
35
432
Włodzimierz Wala
Piotr Stopa
19.0
13.0
MP
MP/40
60.60
32
1354
97
455
Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Pierzynka
3.0
1.0
MP
MP/40
57.86
1152
122
437
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
56.71
1077
130
454
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MP
MP/40
56.43
1053
173
441
Krzysztof Superson
Grzegorz Superson
4.0
11.0
MP
MP/40
54.97
924
219
438
Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
2.5
MP
MP/40
53.79
786
268
446
Jacek Kalinowski
Waldemar Rybka
7.0
4.0
MP
MP/40
52.73
639
330
439
Barbara Lesiecka
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/40
51.46
465
341
433
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
51.29
443
377
461
Jerzy Jeleń
Zbigniew Przeginiak
2.0
4.0
MP
MP/40
50.37
373
379
458
Wit Klapper
Mateusz Sobczak
21.0
7.0
SL
DS
MP/40
50.32
371
389
435
Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MP
MP/40
50.04
361
390
436
Aleksandra Jurkiewicz
Halina Święch
5.0
7.0
MP
MP/40
50.04
360
404
449
Andrzej Lubojemski
Tadeusz Garbacik
13.0
12.0
MP
MP/40
49.75
346
414
459
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
49.52
336
427
434
Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
5.0
MP
MP/40
49.23
323
439
431
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MP
MP/40
48.91
311
474
444
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MP
MP/40
47.82
276
507
448
Marcin Wilczyński
Rafał Śmiałek
5.0
4.0
MP
MP/40
47.04
243
508
447
Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MP
MP/40
47.04
242
558
456
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
-0.33
45.37
192
584
452
Janusz Rżewski
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
44.64
166
588
451
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MP
MP/40
44.55
162
618
460
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
0.0
11.0
MP
MP/40
43.41
132
636
440
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MP
MP/40
0.36
42.67
114
639
450
Reginald Sukiennik
Kazimierz Chłobowski
12.0
11.0
MP
MP/40
42.54
111
642
443
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
42.37
108
643
457
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MP
MP/40
42.37
107
674
442
Natalia Gaweł
Wojciech Gaweł
4.0
19.0
MP
MA
MP/40
-1.96
40.91
76
Statystyka ośrodków...