Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 693: M. Kanikowski - M. Kanikowski, 8.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1698: J. Mścisz - M. Sosiński, 20.0, WP NS 3 SS DA-3 1508.87
1698: J. Mścisz - M. Sosiński, 20.0, WP NS 3 DE C3= 11040.65
1698: J. Mścisz - M. Sosiński, 20.0, WP NS 3 CN S5-4 40035.11
2692: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP NS 3 NTE D4-1 10066.25
2692: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP NS 3 HS S8+1 17017.46
2692: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 7.5, WP NS 3 NTE S7-1 5092.60
3710: P. Morawski - M. Cankudis, 4.0, WP NS 6 NTN HJ+1 102071.07
3710: P. Morawski - M. Cankudis, 4.0, WP NS 3 CE SK-1 1009.36
3710: P. Morawski - M. Cankudis, 4.0, WP NS 4 HW DA-1 5056.04
4706: Z. Paluczek - T. Lipiński, 8.0, WP NS 1 NTE H10+1 12048.57
4706: Z. Paluczek - T. Lipiński, 8.0, WP NS 5 DW HA-1 10059.77
4706: Z. Paluczek - T. Lipiński, 8.0, WP NS 3 HE SK-1 5057.88
6684: W. Bąk - Z. Wawrzyniak, 8.0, WP NS 6 HW D8-1 5089.38
6684: W. Bąk - Z. Wawrzyniak, 8.0, WP NS 3 NTS S2+1 63020.90
6684: W. Bąk - Z. Wawrzyniak, 8.0, WP NS 4 CN S9-4 2005.81
7686: W. Robiński - A. Dymek, 9.0, WP NS 6 NTE S10-2 20079.72
7686: W. Robiński - A. Dymek, 9.0, WP NS 4 SW H7+1 45050.85
7686: W. Robiński - A. Dymek, 9.0, WP NS 4 SW C7+2 68083.66
8704: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP EW 4 HW D7+1 65051.13
8704: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP EW 2 NTN C7+1 15077.97
8704: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP EW 2 DS C4-1 5069.37
9701: W. Nowak - W. Kwiatkowski, 16.0, WP EW 2 HE C6-2 2009.61
9701: W. Nowak - W. Kwiatkowski, 16.0, WP EW 1 SS CQ+1 11059.86
9701: W. Nowak - W. Kwiatkowski, 16.0, WP EW 3 DS C7-1 10077.26
10703: B. Kurasz - K. Galubiński, 3.5, WP EW 6 NTN DQ-3 30094.10
10703: B. Kurasz - K. Galubiński, 3.5, WP EW 4 S xE HA-2 30013.45
10703: B. Kurasz - K. Galubiński, 3.5, WP EW 2 SN DQ-3 30093.45
 +/-
 WYNIK53.34
 MIEJSCE241