Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 64: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
162: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 25NS 6 NTN HJ-2 1001.26
162: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 26NS 4 C xE SK-2 50068.16
162: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 27NS 3 NTE H5-1 5056.04
260: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 22EW 3 NTW C4-1 10033.75
260: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 23EW 3 HS HJ+1 17082.54
260: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 24EW 5 CW HK= 40056.01
355: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 31EW 4 S xW H10-2 30022.87
355: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 32EW 4 SS HJ+2 48034.53
355: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 33EW 5 HS S5= 45040.32
461: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 7EW 2 HE C6+2 1703.67
461: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 8EW 2 NTN S2+2 18073.02
461: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 9EW 4 S xN CA-1 10083.47
558: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 19NS 2 CW DQ+1 11039.44
558: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 20NS 3 DE C3-1 10067.56
558: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 21NS 2 S xS H9-3 80015.59
657: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 1NS 6 HW D3= 9807.51
657: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 2NS 3 NTS CK+1 63020.90
657: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 3NS 4 DN S10= 13073.51
756: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 1.5, -/DS 16NS 3 NTW H3+1 63046.92
756: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 1.5, -/DS 17NS 3 DN CJ= 11087.46
756: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 1.5, -/DS 18NS 3 HN C2-1 10019.05
863: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 10EW 1 NTW S4+3 18074.01
863: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 11EW 3 SS C3-2 10091.41
863: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 12EW 3 DS S2= 11037.71
965: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 13NS 3 NTN DQ+1 63067.42
965: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 14NS 4 HS C10= 42095.10
965: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 15NS 2 HN DQ= 11089.68
1159: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 4EW 6 NTE S10= 144099.29
1159: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 5EW 4 SW D7+1 45049.15
1159: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 6EW 6 NTE S10+1 147097.32
 +/-
 WYNIK54.49
 MIEJSCE186