Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 63: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
159: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 19EW 2 NTE S6= 12076.06
159: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 20EW 3 S xS H4-2 50090.79
159: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 21EW 3 H xS SA-2 50076.54
265: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 28EW 1 NTE H3+1 12051.43
265: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 29EW 5 HN C2= 65011.21
265: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 30EW 3 S xS CA-4 80099.42
360: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 4EW 6 DW C9-1 10041.97
360: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 5EW 5 SW S2= 45049.15
360: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 6EW 6 SW HA= 143063.52
457: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 16NS 3 NTW D7+1 63046.92
457: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 17NS 1 NTS S5= 9070.56
457: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 18NS 4 S xW HK-6 1400100.00
556: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 1.5, -/DS 31NS 4 SW H10-2 10051.57
556: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 1.5, -/DS 32NS 4 SS HJ+2 48065.47
556: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 1.5, -/DS 33NS 5 HN CA= 45059.68
655: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 13NS 3 NTN DQ= 60031.60
655: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 14NS 3 S xE HA-1 10055.46
655: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 15NS 1 NT xE C7+1 2807.71
762: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 7EW 4 HW D7+1 65051.13
762: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 8EW 3 NTN C7= 40048.02
762: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 9EW 2 HS S4= 11061.40
864: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 10NS 1 NTW S4+3 18025.99
864: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 11NS 3 SS C3-2 1008.59
864: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 12NS 3 DS S2= 11062.29
1058: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 1EW 4 HE CJ+2 48070.25
1058: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 2EW 4 SS CK+1 65051.84
1058: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 3EW 4 DN DJ= 13026.49
1161: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 22NS 3 NTE D4= 60014.71
1161: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 23NS 4 HS D4+1 65077.37
1161: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 24NS 3 H xS D5-1 10084.92
 +/-
 WYNIK54.40
 MIEJSCE194