Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 619: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM, WM/241

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
612: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM NS 4 HE CJ= 42077.90
612: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM EW 3 NTN H6= 60087.57
612: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM EW 3 SW DK-1 10050.28
612: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM EW 6 NTE H7= 144099.29
620: B. Lesiński - W. Wrześniowski, 16.0, WM EW 4 SW C8+1 45049.15
620: B. Lesiński - W. Wrześniowski, 16.0, WM EW 6 SW HA= 143063.52
620: B. Lesiński - W. Wrześniowski, 16.0, WM EW 3 NTE DJ+2 66079.24
620: B. Lesiński - W. Wrześniowski, 16.0, WM EW 3 NTN H2+1 43014.97
615: J. Borowiński - L. Mielczarek, 25.0, WM EW 4 SN C9= 42037.47
615: J. Borowiński - L. Mielczarek, 25.0, WM EW 1 NTW C4+1 12057.20
615: J. Borowiński - L. Mielczarek, 25.0, WM EW 4 SS CQ= 4206.90
615: J. Borowiński - L. Mielczarek, 25.0, WM EW 2 HS D3= 11037.71
618: A. Wojtecki - R. Zieliński, 9.0, WM EW 3 NTN DQ+1 63032.58
618: A. Wojtecki - R. Zieliński, 9.0, WM EW 4 HN DJ-1 5066.53
618: A. Wojtecki - R. Zieliński, 9.0, WM EW 2 NTW SA= 12067.88
618: A. Wojtecki - R. Zieliński, 9.0, WM EW 5 NTW D7= 66085.71
611: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, NS 1 NTS S7+1 12093.10
611: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, NS 1 NTE H5-1 5029.55
611: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, NS 3 SS CJ-3 1508.87
611: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, NS 3 HE C3-1 10067.56
616: A. Łątka - W. Niewiara, 4.0, -/WM EW 3 SxS SQ-3 80084.41
616: A. Łątka - W. Niewiara, 4.0, -/WM EW 3 NTE S6-1 10033.75
616: A. Łątka - W. Niewiara, 4.0, -/WM EW 3 HS S8+2 20068.44
616: A. Łątka - W. Niewiara, 4.0, -/WM EW 3 NTE S7-1 507.40
614: A. Brzuzy - J. Jurczenko, 0.0, NS 7 NTN SJ= 152097.89
614: A. Brzuzy - J. Jurczenko, 0.0, NS 4 HS C5= 62078.49
614: A. Brzuzy - J. Jurczenko, 0.0, NS 4 HW DA-1 5056.04
617: P. Garbal - J. Romański, 5.0, WM NS 3 NTE H9-2 10098.13
617: P. Garbal - J. Romański, 5.0, WM NS 5 HN S4-1 10054.02
617: P. Garbal - J. Romański, 5.0, WM NS 2 SxS H4-2 3008.17
613: D. Czuba - A. Sobolewski, 0.0, NS 5 DxN CK-1 20011.85
613: D. Czuba - A. Sobolewski, 0.0, NS 4 SS HJ+2 48065.47
613: D. Czuba - A. Sobolewski, 0.0, NS 4 SxE HQ-2 30019.21
 +/-
 WYNIK54.43
 MIEJSCE191