Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 615: J. Borowiński - L. Mielczarek, 25.0, WM, WM/241

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
616: A. Łątka - W. Niewiara, 4.0, -/WM 1NS 4 HW D3+2 48029.75
616: A. Łątka - W. Niewiara, 4.0, -/WM 2NS 4 SS CK+1 65048.16
616: A. Łątka - W. Niewiara, 4.0, -/WM 3NS 4 DN DJ-1 5033.43
616: A. Łątka - W. Niewiara, 4.0, -/WM 4NS 3 NTE S10= 60038.17
612: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 5EW 5 SW C6= 45049.15
612: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 6EW 6 NTE H10= 144084.22
612: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 7EW 3 NTE C2+2 66079.24
612: L. Dubowik - S. Jankowski, 0.5, WM 8EW 3 NTN H2= 40048.02
619: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 9NS 4 SN C9= 42062.53
619: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 10NS 1 NTW C4+1 12042.80
619: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 11NS 4 SS CQ= 42093.10
619: A. Olczak - R. Ostapczuk, 10.0, WM 12NS 2 HS D3= 11062.29
613: D. Czuba - A. Sobolewski, 0.0, 13NS 3 NTN DQ+1 63067.42
613: D. Czuba - A. Sobolewski, 0.0, 14NS 2 DW C8= 9022.41
613: D. Czuba - A. Sobolewski, 0.0, 15NS 3 HN DQ-1 10053.34
613: D. Czuba - A. Sobolewski, 0.0, 16NS 4 HE C2= 62064.29
618: A. Wojtecki - R. Zieliński, 9.0, WM 17NS 1 NTS S5-1 5041.83
618: A. Wojtecki - R. Zieliński, 9.0, WM 18NS 2 NTE H5-5 25090.48
618: A. Wojtecki - R. Zieliński, 9.0, WM 19NS 2 SS CJ-1 5066.48
618: A. Wojtecki - R. Zieliński, 9.0, WM 20NS 3 DE C3= 11040.65
617: P. Garbal - J. Romański, 5.0, WM 21EW 4 HE D7-4 20011.24
617: P. Garbal - J. Romański, 5.0, WM 22EW 3 NTW C4= 60085.29
617: P. Garbal - J. Romański, 5.0, WM 23EW 3 SW H6-1 10092.60
617: P. Garbal - J. Romański, 5.0, WM 24EW 3 NTE S10= 40056.01
620: B. Lesiński - W. Wrześniowski, 16.0, WM 25EW 7 NTN SJ= 15202.11
620: B. Lesiński - W. Wrześniowski, 16.0, WM 26EW 5 CxE SA-3 8003.63
620: B. Lesiński - W. Wrześniowski, 16.0, WM 27EW 4 HW DA-1 5043.96
611: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 28EW 1 NTE H10+1 12051.43
611: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 29EW 5 HN S4-1 10045.98
611: J. Anderszewski - S. Piskorski, 0.0, 30EW 3 HE SA-1 5042.12
614: A. Brzuzy - J. Jurczenko, 0.0, 31EW 4 HxN CK-1 20088.15
614: A. Brzuzy - J. Jurczenko, 0.0, 32EW 3 SS HJ+3 23091.33
614: A. Brzuzy - J. Jurczenko, 0.0, 33EW 3 NTS DJ-1 5097.94
 +/-
 WYNIK55.44
 MIEJSCE154