Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 60: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
165: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 7NS 4 HW D7+1 65048.87
165: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 8NS 3 NTN D6= 40051.98
165: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 9NS 4 SN CA-1 5030.63
264: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 22NS 3 NTW C4-1 10066.25
264: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 23NS 3 HS HJ+1 17017.46
264: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 24NS 5 CW HK= 40043.99
363: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 4NS 6 DW C9-1 10058.03
363: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 5NS 5 SW S2= 45050.85
363: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 6NS 6 SW HA= 143036.20
459: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 31EW 5 HS SA= 6503.20
459: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 32EW 2 SS CJ+3 20096.81
459: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 33EW 4 NTS DJ-2 10099.26
561: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 1NS 6 NTW D3-3 15099.29
561: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 2NS 3 NTS C5+2 66081.92
561: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 3NS 4 DN S10= 13073.51
755: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 25EW 6 NTN SJ+1 102028.93
755: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 26EW 3 HS C2+2 20040.08
755: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 27EW 4 HW DA-1 5043.96
858: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 13NS 3 NTN S7+1 63067.42
858: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 14NS 4 HS C10= 42095.10
858: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 15NS 2 NTE C7= 12032.12
956: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 1.5, -/DS 10EW 2 HE S10-1 10030.51
956: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 1.5, -/DS 11EW 2 DS S7= 9071.97
956: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 1.5, -/DS 12EW 3 NTN S3-2 20091.10
1062: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 19EW 2 CW DQ= 9044.23
1062: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 20EW 3 DE C3-1 10032.44
1062: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 21EW 4 HE C3-4 20011.24
1157: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 28EW 1 NTE H3+2 15089.68
1157: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 29EW 6 H xN DJ-1 20059.91
1157: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 30EW 3 HE SA-2 10022.21
 +/-
 WYNIK53.97
 MIEJSCE210