Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 594: M. Kuczyński - T. Lisica, 12.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12592: P. Abramski - F. Bieńkowski, 10.0, WM 7EW TD 50.00
12592: P. Abramski - F. Bieńkowski, 10.0, WM 8EW TD 50.00
12592: P. Abramski - F. Bieńkowski, 10.0, WM 9EW TD 50.00
12588: E. Tutaj - A. Tutaj, 9.0, WM 10EW 3 NTW H2-1 10030.51
12588: E. Tutaj - A. Tutaj, 9.0, WM 11EW 4 SxS CQ= 5901.41
12588: E. Tutaj - A. Tutaj, 9.0, WM 12EW TD 50.00
12576: J. Hryniewicz - T. Stopierzyński, 8.0, WM 13EW 3 NTN DQ+2 6605.06
12576: J. Hryniewicz - T. Stopierzyński, 8.0, WM 14EW 1 NTS DQ= 9049.58
12576: J. Hryniewicz - T. Stopierzyński, 8.0, WM 15EW 1 NTE C7+1 12067.88
12574: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 0.0, WM 16EW 3 NTW D6+1 63053.08
12574: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 0.0, WM 17EW 2 HE DA= 11078.03
12574: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 0.0, WM 18EW 2 NTS S9= 12047.62
12572: K. Mackiewicz - R. Wieczorek, 0.5, WM 19EW 027.04
12572: K. Mackiewicz - R. Wieczorek, 0.5, WM 20EW 3 HE C3-1 10032.44
12572: K. Mackiewicz - R. Wieczorek, 0.5, WM 21EW 3 NTW CK= 40064.89
12570: J. Budny - J. Wróblewski, 16.0, WM 22EW TD 50.00
12570: J. Budny - J. Wróblewski, 16.0, WM 23EW 4 HS S8= 62041.90
12570: J. Budny - J. Wróblewski, 16.0, WM 24EW 3 CW DT+3 17036.17
12590: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM 25EW 6 DS S9+1 94061.38
12590: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM 26EW 2 SS H8+1 14085.47
12590: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM 27EW 3 HxS SK-5 1100100.00
12577: Z. Kurkowski - S. Niedźwiecki, 4.0, WM 28NS 1 NTE H9+1 12048.57
12577: Z. Kurkowski - S. Niedźwiecki, 4.0, WM 29NS 5 HxN S3-1 20040.09
12577: Z. Kurkowski - S. Niedźwiecki, 4.0, WM 30NS 3 HxE SA-1 10077.79
12575: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 31NS 4 SxW HT-2 30077.13
12575: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 32NS 4 SS H3+2 48065.47
12575: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM 33NS 4 SxE HQ-3 50088.70
13573: T. Bastek - M. Falkowski, 8.0, WM 1NS 3 NTW S6+1 43073.94
13573: T. Bastek - M. Falkowski, 8.0, WM 2NS 4 SS CK+1 65048.16
13573: T. Bastek - M. Falkowski, 8.0, WM 3NS 2 NTS SK= 12065.72
14571: A. Daszczuk - J. Krzemieńska, 9.0, WM 4NS 2 NTE H7+1 15047.04
14571: A. Daszczuk - J. Krzemieńska, 9.0, WM 5NS 4 SW H7+1 45050.85
14571: A. Daszczuk - J. Krzemieńska, 9.0, WM 6NS 6 SW HA= 143036.20
 +/-0.61
 WYNIK53.70
 MIEJSCE223