Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 592: P. Abramski - F. Bieńkowski, 10.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2581: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM 16NS 3 NTW D7+1 63046.92
2581: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM 17NS 2 HE C9= 11021.97
2581: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM 18NS 1 HS D6+2 14062.60
3583: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM 25NS 6 DS H7+1 94038.62
3583: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM 26NS 3 SS CJ+1 17035.47
3583: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM 27NS 3 HW DA-1 5056.04
4582: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 1NS 4 HW S6+2 48029.75
4582: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 2NS 4 SS CK+1 65048.16
4582: R. Kłusowski - P. Mazur, 10.0, WM 3NS 3 SxW DK-1 20088.81
5585: J. Szczepański - T. Szczęśniewicz, 2.0, NZ 10NS 2 NTW C4+1 15032.49
5585: J. Szczepański - T. Szczęśniewicz, 2.0, NZ 11NS 2 CxW D8= 1801.97
5585: J. Szczepański - T. Szczęśniewicz, 2.0, NZ 12NS 2 DS C5+2 13080.51
7587: J. Biała - Z. Cimaszkiewicz, 5.0, WM 28NS 1 NTE H9+1 12048.57
7587: J. Biała - Z. Cimaszkiewicz, 5.0, WM 29NS 6 DxE HA-2 50078.45
7587: J. Biała - Z. Cimaszkiewicz, 5.0, WM 30NS 4 HxE SA-2 30096.13
8586: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 4EW 3 NTE ST+3 69097.18
8586: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 5EW 4 SW H5+1 45049.15
8586: M. Doroszuk - R. Graczyk, 14.0, WM 6EW 6 SW S8= 143063.52
9589: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 13EW 3 NTN DQ+1 63032.58
9589: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 14EW 2 SxE SA= 47098.74
9589: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 15EW 1 NTE C9+2 15076.89
10578: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM 22EW 4 HE D6-2 2008.26
10578: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM 23EW 3 HS HJ+1 17082.54
10578: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM 24EW 5 CW HK+1 42064.25
12594: M. Kuczyński - T. Lisica, 12.0, WM 7NS TD 50.00
12594: M. Kuczyński - T. Lisica, 12.0, WM 8NS TD 50.00
12594: M. Kuczyński - T. Lisica, 12.0, WM 9NS TD 50.00
13593: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 19NS 2 NTE S9-1 10080.84
13593: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 20NS 3 DxE C3-1 20086.68
13593: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 21NS 1 NTN H5-4 40035.11
14591: H. Jankowski - C. Kornacki, 8.0, WM 31EW 5 HS SA-2 20088.15
14591: H. Jankowski - C. Kornacki, 8.0, WM 32EW 4 SN CA+1 45076.64
14591: H. Jankowski - C. Kornacki, 8.0, WM 33EW 5 HxN H5= 6504.26
 +/-
 WYNIK56.40
 MIEJSCE131