Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 591: H. Jankowski - C. Kornacki, 8.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
12588: E. Tutaj - A. Tutaj, 9.0, WM EW TD 50.00
12588: E. Tutaj - A. Tutaj, 9.0, WM EW TD 50.00
12588: E. Tutaj - A. Tutaj, 9.0, WM EW TD 50.00
13576: J. Hryniewicz - T. Stopierzyński, 8.0, WM EW 4 NTW S9-1 10041.97
13576: J. Hryniewicz - T. Stopierzyński, 8.0, WM EW 4 SW H7+1 45049.15
13576: J. Hryniewicz - T. Stopierzyński, 8.0, WM EW 4 SW HA+2 68016.06
14574: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 0.0, WM EW 3 NTE D9+1 63026.27
14574: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 0.0, WM EW 3 NTN H2+1 43014.97
14574: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 0.0, WM EW 4 SxN CA-1 10083.47
14572: K. Mackiewicz - R. Wieczorek, 0.5, WM EW 3 NTW C2+1 63087.43
14572: K. Mackiewicz - R. Wieczorek, 0.5, WM EW 4 SS CQ-3 15097.04
14572: K. Mackiewicz - R. Wieczorek, 0.5, WM EW 1 NTE H3= 9067.94
14570: J. Budny - J. Wróblewski, 16.0, WM EW 3 NTN DQ+1 63032.58
14570: J. Budny - J. Wróblewski, 16.0, WM EW 2 HN DJ+1 14028.29
14570: J. Budny - J. Wróblewski, 16.0, WM EW 2 NTE H9+2 18080.52
14590: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM EW 3 NTW D7+2 66085.71
14590: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM EW 3 HW C2-1 5047.89
14590: L. Januszko - C. Wojniusz, 6.5, WM EW 4 HN S4-2 20094.68
14577: Z. Kurkowski - S. Niedźwiecki, 4.0, WM EW 2 SS DA-1 5033.52
14577: Z. Kurkowski - S. Niedźwiecki, 4.0, WM EW 3 SxS H8-3 80097.02
14577: Z. Kurkowski - S. Niedźwiecki, 4.0, WM EW 2 NTN H3-4 40064.89
14575: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM EW 2 NTW D4+1 15072.41
14575: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM NS 4 HS S8= 62058.10
14575: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM NS 3 NTE HJ+2 46024.58
14573: T. Bastek - M. Falkowski, 8.0, WM NS 6 NTN SJ+1 102071.07
14573: T. Bastek - M. Falkowski, 8.0, WM NS 5 CW S3-3 30066.62
14573: T. Bastek - M. Falkowski, 8.0, WM NS 3 HW DA= 14029.07
14571: A. Daszczuk - J. Krzemieńska, 9.0, WM NS 1 NTE H3+1 12048.57
14571: A. Daszczuk - J. Krzemieńska, 9.0, WM NS 5 HxS S4-1 20040.09
14571: A. Daszczuk - J. Krzemieńska, 9.0, WM NS 3 SxN H4-2 3008.17
14592: P. Abramski - F. Bieńkowski, 10.0, WM NS 5 HS SA-2 20011.85
14592: P. Abramski - F. Bieńkowski, 10.0, WM NS 4 SN CA+1 45023.36
14592: P. Abramski - F. Bieńkowski, 10.0, WM NS 5 HxN H5= 65095.74
 +/-
 WYNIK53.00
 MIEJSCE252