Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 56: T. Kazimirowicz - P. Rapacki, 1.5, -/DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
157: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 22NS 4 HE C8-1 10066.25
157: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 23NS 3 NTN C4-2 2000.14
157: J. Kozioł - E. Sokolińska, 3.0, DS 24NS 5 C xW HK+1 6507.12
362: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 13EW 3 NTN S2+2 6605.06
362: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 14EW 3 C xE SA-2 30013.45
362: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS 15EW 2 DW SA+1 11059.74
465: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 1NS 4 HW D8+1 45060.20
465: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 2NS 3 NTS C6+2 66081.92
465: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.5, DS 3NS 4 DN S10-1 5033.43
563: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 31EW 4 SW H10-2 10048.43
563: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 32EW 4 SS HJ+2 48034.53
563: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 33EW 5 HN CA= 45040.32
658: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 7EW 4 HW D7+1 65051.13
658: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 8EW 3 NTN H2+1 43014.97
658: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 9EW 4 SN CA= 42037.47
764: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 16EW 3 NTW H3+1 63053.08
764: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 17EW 3 DN CJ= 11012.54
764: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 18EW 3 HN C2-1 10080.95
861: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 28NS 3 NTE C2+1 4301.58
861: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 29NS 5 D xE HK-1 20070.98
861: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 30NS 3 HE SA-1 5057.88
960: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 10NS 2 HE S10-1 10069.49
960: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 11NS 2 DS S7= 9028.03
960: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 12NS 3 NTN S3-2 2008.90
1059: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 25NS 6 DS S10+1 94038.62
1059: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 26NS 4 CE SA-2 20059.92
1059: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 27NS 3 HW CQ+1 17022.61
1155: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 19EW 4 DE S9-2 2003.94
1155: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 20EW 2 HE C3-2 20013.32
1155: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 21EW 3 CN S5-2 20048.88
 +/-
 WYNIK37.50
 MIEJSCE721