Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 548: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1545: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW 7NS 1 NTE D10+3 18094.07
1545: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW 8NS 3 NTN H2+1 43085.03
1545: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW 9NS 2 HS S4+1 14043.87
2535: M. Golec - Z. Wciślik, 3.0, SW 10NS 3 NTE S9-1 10069.49
2535: M. Golec - Z. Wciślik, 3.0, SW 11NS 3 SS H4+1 17083.10
2535: M. Golec - Z. Wciślik, 3.0, SW 12NS 3 DS C3+1 13080.51
3536: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 13NS 3 NTN DQ= 60031.60
3536: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 14NS 3 HN DJ= 14071.71
3536: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 15NS 4 D xW SA-2 30098.54
4537: H. Kowalska - A. Majcher, 12.0, SW/PK 16NS 3 HE S7+2 20083.75
4537: H. Kowalska - A. Majcher, 12.0, SW/PK 17NS 1 NTS DQ+1 12093.10
4537: H. Kowalska - A. Majcher, 12.0, SW/PK 18NS 1 SN HJ+1 11044.82
5538: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 19NS 3 CW DQ-1 10080.84
5538: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 20NS 2 HE C3= 11040.65
5538: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 21NS 2 S xS H9-3 80015.59
6539: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW 22NS 3 NTE S10= 60014.71
6539: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW 23NS 2 HS S8+3 20031.56
6539: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW 24NS 3 NTE S7-1 5092.60
7540: T. Sobota - R. Kowalski, 17.0, SW 25NS 6 NTS S9+1 102071.07
7540: T. Sobota - R. Kowalski, 17.0, SW 26NS 3 SS H7+1 17035.47
7540: T. Sobota - R. Kowalski, 17.0, SW 27NS 3 HE D2-1 5056.04
8541: S. Skrzypczak - D. Nowek, 9.0, SW 28NS 1 NTE C2+1 12048.57
8541: S. Skrzypczak - D. Nowek, 9.0, SW 29NS 5 DW HA-1 10059.77
8541: S. Skrzypczak - D. Nowek, 9.0, SW 30NS 4 H xE SA-2 30096.13
9542: P. Waluszewski - A. Więckowski, 8.0, SW 31NS 4 S xW H10-2 30077.13
9542: P. Waluszewski - A. Więckowski, 8.0, SW 32NS 4 SS CJ+1 45023.36
9542: P. Waluszewski - A. Więckowski, 8.0, SW 33NS 4 S xE HQ-2 30019.21
10543: B. Ceglarski - Z. Borkowski, 19.0, SW 1NS 6 HW S6-1 5089.38
10543: B. Ceglarski - Z. Borkowski, 19.0, SW 2NS 4 SS CK+1 65048.16
10543: B. Ceglarski - Z. Borkowski, 19.0, SW 3NS 4 H xS SK-2 3003.54
11544: E. Marcinkowska - L. Adamczyk, 0.5, -/SW 4NS 1 NTE H6+2 15047.04
11544: E. Marcinkowska - L. Adamczyk, 0.5, -/SW 5NS 6 SW C8-1 5098.87
11544: E. Marcinkowska - L. Adamczyk, 0.5, -/SW 6NS 3 SW C7+3 23094.08
 +/-
 WYNIK61.31
 MIEJSCE28