Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 54: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS, DS/68

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
249: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 1NS 4 HW S3+2 48029.75
249: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 2NS 4 SS CK+1 65048.16
249: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 3NS 4 DN D8= 13073.51
249: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 4NS 6 DW HQ-2 20079.72
250: M. Preisner - P. Ilczuk, 20.5, LB/LU 5NS 4 SW H5+1 45050.85
250: M. Preisner - P. Ilczuk, 20.5, LB/LU 6NS 6 NTE HT= 144015.63
250: M. Preisner - P. Ilczuk, 20.5, LB/LU 7NS 4 HW D3+1 65048.87
250: M. Preisner - P. Ilczuk, 20.5, LB/LU 8NS 3 NTN H2= 40051.98
251: B. Okopiński - Ł. Gaweł, 9.0, DS 9NS TD 50.00
251: B. Okopiński - Ł. Gaweł, 9.0, DS 10NS TD 50.00
251: B. Okopiński - Ł. Gaweł, 9.0, DS 11NS TD 50.00
251: B. Okopiński - Ł. Gaweł, 9.0, DS 12NS TD 50.00
252: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 13NS 3 NTN D6+1 63067.42
252: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 14NS 3 NTS DK-1 5033.47
252: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 15NS 3 HN DQ-1 10053.34
252: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 16NS 5 CW D6-1 10089.92
245: J. Chłądowicz - T. Lubas, 0.5, DS 17NS 1 NTS S5+1 12093.10
245: J. Chłądowicz - T. Lubas, 0.5, DS 18NS 1 NTN D7+2 15077.45
245: J. Chłądowicz - T. Lubas, 0.5, DS 19NS 1 SS DA+1 11090.42
245: J. Chłądowicz - T. Lubas, 0.5, DS 20NS 2 SS H4-1 10051.56
246: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 21NS 3 NTW CK+1 43027.11
246: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 22NS 5 CxN DK-3 50023.11
246: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 23NS 3 HS D4+2 20031.56
246: J. Marcinkowski - M. Marcinkowski, 5.0, DS 24NS 5 CW HK+1 42035.75
247: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 25NS 6 CN SJ+1 94038.62
247: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 26NS 2 SN CA+2 17035.47
247: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 27NS 3 SW H4+1 17022.61
247: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 28NS 1 NTE HT+1 12048.57
248: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 29NS 5 SxS DA= 85095.69
248: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 30NS 3 HE SA-1 5057.88
248: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 31NS 4 SW HT-2 10051.57
248: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 32NS 4 SS HJ+2 48065.47
 +/-
 WYNIK52.77
 MIEJSCE266