Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 538: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1549: M. Śliz - J. Zegadło, 4.5, SW 4NS 3 NTE H7+1 63023.38
1549: M. Śliz - J. Zegadło, 4.5, SW 5NS 4 SW H7+1 45050.85
1549: M. Śliz - J. Zegadło, 4.5, SW 6NS 6 SW HA= 143036.20
2546: S. Aleinikova - N. Krzystanek, 4.5, SW 22EW 3 NTW D3= 60085.29
2546: S. Aleinikova - N. Krzystanek, 4.5, SW 23EW 2 HN D8+2 17082.54
2546: S. Aleinikova - N. Krzystanek, 4.5, SW 24EW 4 CW D9+2 17036.17
3542: P. Waluszewski - A. Więckowski, 8.0, SW 28NS 2 CE H9+2 13021.21
3542: P. Waluszewski - A. Więckowski, 8.0, SW 29NS 5 S xS DA-1 20040.09
3542: P. Waluszewski - A. Więckowski, 8.0, SW 30NS 3 SS H4-2 10025.93
5548: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 19EW 3 CW DQ-1 10019.16
5548: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 20EW 2 HE C3= 11059.35
5548: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 21EW 2 S xS H9-3 80084.41
6547: E. Jas - R. Łataś, 9.0, SW 25NS 6 DS H7+1 94038.62
6547: E. Jas - R. Łataś, 9.0, SW 26NS 2 SS D6+3 20059.92
6547: E. Jas - R. Łataś, 9.0, SW 27NS 4 HW CQ-1 5056.04
7537: H. Kowalska - A. Majcher, 12.0, SW/PK 31NS 5 H xS C8-1 20011.85
7537: H. Kowalska - A. Majcher, 12.0, SW/PK 32NS 4 SS HJ+2 48065.47
7537: H. Kowalska - A. Majcher, 12.0, SW/PK 33NS 4 S xE HQ-3 50088.70
8539: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW 1EW 6 HW D8-1 5010.62
8539: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW 2EW 4 C xW H4-2 30089.69
8539: G. Niestój - W. Haponiuk, 9.0, SW 3EW 3 SW DK-1 10050.28
9536: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 7EW 3 NTE C6+2 66079.24
9536: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 8EW 3 DS SA+1 13081.92
9536: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 9EW 3 NT xS C4= 55020.51
10545: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW 16EW 3 NTW S3+1 63053.08
10545: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW 17EW 2 HW C2+1 14092.25
10545: A. Dawiec - T. Piasecka, 0.0, SW 18EW 1 NTS D6+1 12047.62
11540: T. Sobota - R. Kowalski, 17.0, SW 13NS 3 NTN DQ+2 66094.94
11540: T. Sobota - R. Kowalski, 17.0, SW 14NS 3 S xE CK-2 30086.55
11540: T. Sobota - R. Kowalski, 17.0, SW 15NS 2 NTE H2= 12032.12
 +/-
 WYNIK54.13
 MIEJSCE202