Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 524: M. Kut - E. Wesołowska, 14.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM 5EW 4 SW H7+1 45049.15
1498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM 6EW 6 NTE D6= 144084.22
2499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM 7EW 4 HW D7+1 65051.13
2499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM 8EW 3 NTN H2= 40048.02
3500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 9EW 4 S xN CA= 59014.67
3500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 10EW 3 NTW S8-1 10030.51
4501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 11EW 2 SS H6+3 20010.00
4501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 12EW 3 DS DA= 11037.71
5502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 13EW 3 NTN H5+1 63032.58
5502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 14EW 1 NTS DK= 9049.58
6503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 15EW 2 CN DA= 9017.88
6503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 16EW 3 NTW D7+2 66085.71
7504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 17EW 3 D xS S5-1 10066.90
7504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 18EW 4 S xW HK-4 8001.96
8505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM 19EW 2 NTW H3-2 2003.94
8505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM 20EW 3 HW C2-2 20013.32
9506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM 21EW 3 SW CK-2 10020.37
9506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM 22EW 4 D xS D5-2 30075.77
10507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 23EW 3 SE H10-1 10092.60
10507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 24EW 5 CW SA+1 42064.25
11508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 25EW 6 DS H7+1 94061.38
11508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 26EW 2 SS C5+2 17064.53
12509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 27EW 5 HW DA-2 10016.71
12509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 28EW 1 NTE H10+1 12051.43
13510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 29EW 5 DW SJ= 60079.60
13510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 30EW 2 SS H9-1 5057.88
14511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 1EW 6 HE CJ-1 5010.62
14511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 2EW 3 C xW H10-4 8000.43
15497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 3EW 3 SW DA-1 10050.28
15497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 4EW 6 NTW S10-1 10041.97
 +/-
 WYNIK42.84
 MIEJSCE632