Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 523: B. Macierzyński - J. Klapkowski, 16.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 1NS 4 HW S6+2 48029.75
1497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 2NS 4 SN C8+1 65048.16
2498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM 3NS 3 DN S10= 11061.47
2498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM 4NS 3 NTE H7= 60038.17
3499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM 5NS 4 SW S3+1 45050.85
3499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM 6NS TD 99.01
4500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 7NS 4 HW D7+1 65048.87
4500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 8NS 3 NTN H2= 40051.98
5501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 9NS 4 SN CA= 42062.53
5501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 10NS 2 NTE S9+1 15032.49
6502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 11NS 1 SS S7+2 14064.51
6502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 12NS 3 DN DA-1 10022.74
7503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 13NS 3 NTN DQ+1 63067.42
7503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 14NS 4 HS DK-1 5033.47
8504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 15NS 1 NTE C10+1 12032.12
8504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 16NS 3 NTW D7+2 66014.29
9505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM 17NS 1 NTS S5+1 12093.10
9505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM 18NS 2 SW HK-1 5029.55
10506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM 19NS 1 NTE S9-1 10080.84
10506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM 20NS 3 HE C3-1 10067.56
11507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 21NS 2 NTW CK+1 15056.18
11507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 22NS 4 HW C5-1 10066.25
12508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 23NS 4 HS S4+1 65077.37
12508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 24NS 3 NTE S10-1 5092.60
13509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 25NS 6 NTN HJ+1 102071.07
13509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 26NS 2 SS C5+2 17035.47
14510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 27NS 3 HW DA= 14029.07
14510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 28NS 3 NTW H9-1 5087.10
15511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 29NS 5 H xN S3-1 20040.09
15511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 30NS 3 HE SK-2 10077.79
 +/-
 WYNIK55.40
 MIEJSCE157