Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 522: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM NS 5 SW H7= 45050.85
1506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM NS 6 SW HA= 143036.20
2507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM NS 4 HW D7+1 65048.87
2507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM NS 3 NTN H2+1 43085.03
3508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM NS 4 S xN CA-1 10016.53
3508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM NS 3 NTE S10= 60017.94
4509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 4 HW S8-3 15075.63
4509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 1 NTE DJ-1 5037.71
5510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP NS 3 NTS DQ+1 63067.42
5510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP NS 4 HN DJ-1 5033.47
6511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM NS 3 HN DQ-1 10053.34
6511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM NS 3 NTW DJ+2 66014.29
7497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM NS 3 HE C10-1 5052.11
7497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM NS 1 NTS D6+1 12052.38
8498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM NS 1 NTE S6+1 12023.94
8498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM NS 3 DE C3= 11040.65
9499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM NS 2 NTS H5-3 30044.94
9499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM NS 4 HE C5-1 10066.25
10500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 3 HS S8+2 20031.56
10500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 3 CW HK+2 15075.70
11501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM NS 5 NTN SJ+2 52019.80
11501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM NS 2 SN C5+2 17035.47
12502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM NS 2 D xN SA= 18099.16
12502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM NS 2 HN SA-2 2005.02
13503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM NS 5 H xN S4-2 50029.17
13503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM NS 3 HE SA-2 10077.79
14504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 3 NTW D3= 40080.59
14504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 4 SN C7+1 65048.16
15505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM NS 4 HS SK-3 1507.51
15505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM NS 6 DW HQ-1 10058.03
 +/-
 WYNIK46.18
 MIEJSCE539