Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 520: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 4 D xN C2-1 10018.41
1504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 3 NTE C2+1 63023.38
2505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM NS 4 SW C2+1 45050.85
2505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM NS 6 SW C2+1 14607.18
3506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM NS 4 SE C2+1 65048.87
3506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM NS 3 NTN C2= 40051.98
4507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM NS 4 SN C2-1 5030.63
4507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM NS 2 SW C2+1 14036.72
5508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM NS 3 SS C2= 14064.51
5508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM NS 4 DN C2-1 10022.74
6509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 3 NTN C2+1 63067.42
6509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 4 S xW C2-3 50099.02
7510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP NS 4 HS C2-2 20013.52
7510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP NS 3 NTW C2+1 63046.92
8511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM NS 1 NTS C2= 9070.56
8511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM NS 3 NTN C2-1 10019.05
9497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM NS 1 NTE C2-2 20096.06
9497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM NS 3 DE C2-1 10067.56
10498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM NS 2 CN C2-3 30044.94
10498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM NS 3 NTW C2= 60014.71
11499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM NS 4 HS C2= 62058.10
11499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM NS 4 CW C2+1 15075.70
12500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 6 NTN C2+1 102071.07
12500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 4 SN C2= 62078.49
13501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM NS 4 HW C2= 42012.50
13501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM NS 1 NTE C2= 9075.93
14502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM NS 3 HN C2= 14063.50
14502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM NS 4 HE C2-2 10077.79
15503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM NS 4 HW C2+1 45060.20
15503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM NS 4 SS C2+1 65048.16
 +/-
 WYNIK50.55
 MIEJSCE371