Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 519: A. Pella - K. Niemkiewicz, 9.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 11EW 1 SN C2+4 20010.00
1511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 12EW 2 HS C3-1 10077.26
2497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 13EW 3 NTN DQ+1 63032.58
2497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 14EW 4 S xE CK-2 30013.45
3498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM 15EW 1 NTE H9+1 12067.88
3498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM 16EW 3 NTW D7+2 66085.71
4499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM 17EW 1 NTN S6+2 1501.13
4499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM 18EW 1 HN D2+2 14037.40
5500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 19EW 1 NTE S6+1 12076.06
5500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 20EW 3 HE C3-1 10032.44
6501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 21EW 3 HE D3-2 10020.37
6501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 22EW 3 HW C6-1 10033.75
7502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 23EW 4 HS S8+2 6806.70
7502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 24EW 3 CW HK+3 17036.17
8503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 25EW 6 DS S10= 92070.79
8503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 26EW 2 SS D6+3 20040.08
9504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 27EW 4 HW CQ-2 10016.71
9504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 28EW 3 NTE H9-1 5012.90
10505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM 29EW 5 D xW SJ= 75092.24
10505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM 30EW 3 HW SA-2 10022.21
11506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM 1EW 4 HE S6+2 48070.25
11506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM 2EW 4 SS S2+2 6804.10
12507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 3EW 2 S xW DK= 67098.86
12507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 4EW 6 NTE C8-2 20020.28
13508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 5EW 4 SW D4+1 45049.15
13508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 6EW 7 D xS SK-9 2300100.00
14509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 7EW 4 HE D7+1 65051.13
14509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 8EW 3 NTN C6= 40048.02
15510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 9EW 3 NTN C7= 40046.58
15510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 10EW 3 NTE S10-1 10030.51
 +/-
 WYNIK43.49
 MIEJSCE617