Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 516: A. Zaleski - M. Bohdziewicz, 0.0, , PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 13EW 3 NTN S3= 60068.40
1507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 14EW 2 HS C10+2 17017.79
2508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 15EW 3 D xW SK-1 10015.70
2508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 16EW 3 NTW D7-2 2004.76
3509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 17EW 2 HE DA= 11078.03
3509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 18EW 2 NTS D8+1 15022.55
4510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 19EW 2 CW DQ+1 11060.56
4510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 20EW 3 DE C3-1 10032.44
5511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 21EW 5 HE C2-5 2509.97
5511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 22EW 2 HE C5= 11058.96
6497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 23EW 4 HS D9+1 65022.63
6497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 24EW 3 NTE S7+3 49081.70
7498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM 25EW 6 NTS DQ= 99051.26
7498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM 26EW 4 SS H8= 62021.51
8499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM 27EW 4 HW DA-1 5043.96
8499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM 28EW 1 NTE H10+1 12051.43
9500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 29EW 5 HN S4-1 10045.98
9500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 30EW 3 SS H9-2 10074.07
10501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 1EW 5 HW D4= 45039.80
10501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 2EW 3 NTS D9= 60087.57
11502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 3EW 3 SW DK-1 10050.28
11502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 4EW 6 DW C2-2 20020.28
12503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 5EW 4 SW D7+1 45049.15
12503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 6EW 7 S xW HA-1 2000.85
13504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 7EW 4 HW D5+1 65051.13
13504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 8EW 3 NTN H2= 40048.02
14505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM 9EW 4 SN H9-1 5069.37
14505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM 10EW 3 NT xW S4-1 2009.61
15506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM 11EW 3 SS H4+1 17016.90
15506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM 12EW 3 NTN S3= 6003.25
 +/-
 WYNIK40.26
 MIEJSCE689