Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 515: J. Pochroń - K. Czapczyk, 22.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM NS 1 NTE S8+1 12023.94
1503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM NS 3 DE C3-1 10067.56
2504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 3 S xS H9-3 80015.59
2504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 3 NTE D3-1 10066.25
3505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM NS 2 HN D8+2 17017.46
3505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM NS 4 S xN DQ-4 8003.91
4506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM NS 6 NTN D8+1 102071.07
4506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM NS 2 SS H9+2 17035.47
5507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM NS 4 HW DA-1 5056.04
5507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM NS 1 NTE H9+1 12048.57
6508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM NS 5 DW SJ= 60020.40
6508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM NS 3 S xS H4-3 5002.44
7509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 6 HW D3-1 5089.38
7509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 3 C xE H10-5 1100100.00
8510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP NS 3 S xW DK-1 20088.81
8510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP NS 3 NTE C6+2 6608.59
9511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM NS 1 SW D7+4 20097.04
9511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM NS 7 NT xW HA-1 20099.01
10497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM NS 4 HW D7+1 65048.87
10497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM NS 3 NTS H6= 40051.98
11498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM NS 4 SN CA= 42062.53
11498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM NS 2 C xN DK-4 11002.69
12499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM NS 2 DN CQ+1 11040.14
12499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM NS 3 DN C3-1 10022.74
13500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 3 NTN DQ= 60031.60
13500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 4 HN DJ-1 5033.47
14501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM NS 1 NTE H8+1 12032.12
14501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM NS 3 NTE D7+2 66014.29
15502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM NS 1 NTS S5= 9070.56
15502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM NS 2 HS S6-1 10019.05
 +/-
 WYNIK44.72
 MIEJSCE583