Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 514: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM NS 2 HE DK+1 1407.75
1508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM NS 2 HS C5-1 10019.05
2509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 2 NTW DQ= 12023.94
2509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM NS 3 DE C3-1 10067.56
3510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP NS 3 S xS H9-5 14003.23
3510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP NS 3 NTW D3= 60014.71
4511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM NS 3 SW H2-1 1007.40
4511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM NS 3 NTE SQ= 40043.99
5497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM NS 6 NTN SJ= 99048.74
5497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM NS 2 SS H7+1 14014.53
6498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM NS 4 HW CQ= 42012.50
6498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM NS 1 NTE H9+1 12048.57
7499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM NS 5 DW HA-1 10059.77
7499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM NS 3 HE SA-1 5057.88
8500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 4 HW S6+2 48029.75
8500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 4 SN C7+1 65048.16
9501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM NS 5 DN S10-1 5033.43
9501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM NS 6 DW C2= 13701.69
10502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM NS 4 SW H4+1 45050.85
10502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM NS 6 SW C7= 143036.20
11503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM NS 4 HW CQ+1 65048.87
11503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM NS 2 SN H3= 11013.84
12504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 3 SN CA= 14043.87
12504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 3 NTW H6-1 10069.49
13505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM NS 2 SS CQ+1 14064.51
13505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM NS 2 HS C3-2 2008.90
14506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM NS 3 NTN C4+2 66094.94
14506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM NS 2 HN DJ+1 14071.71
15507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM NS 1 NTE C3+1 12032.12
15507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM NS 3 NTW S4+1 63046.92
 +/-
 WYNIK37.50
 MIEJSCE720