Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 512: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 23EW 4 HS S8+1 65022.63
1510: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 24EW 5 CW HK+1 42064.25
2511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 25EW 2 NTS H7+5 27091.99
2511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 26EW 2 HN CK+3 20040.08
3497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 27EW 3 HW DA= 14070.93
3497: Z. Jędrzejczak - M. Małypan, 8.0, PM 28EW 1 NTE H10+2 15089.68
4498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM 29EW 5 DW SJ= 60079.60
4498: E. Pinkiewicz - J. Piotrowski, 24.0, PM 30EW 2 SS H4-1 5057.88
5499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM 1EW 4 HE D7+1 45039.80
5499: K. Antas - A. Sękowski, 37.0, PM 2EW 4 SN CK+1 65051.84
6500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 3EW 4 HS SK-2 10081.59
6500: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 4EW 6 NTW S7-1 10041.97
7501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 5EW 4 SW H7+1 45049.15
7501: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 6EW 6 SW C7+1 146092.82
8502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 7EW 4 HE C2+2 68089.26
8502: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 8EW 3 NTN C7-1 5094.63
9503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 9EW 2 NT xE HA-3 8006.41
9503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 10EW 3 NTW S4-1 10030.51
10504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 11EW 1 NTS CQ+2 15024.37
10504: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 12EW 3 DS C3= 11037.71
11505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM 13EW 3 NTN DQ+2 6605.06
11505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM 14EW 3 D xW HQ-3 5000.98
12506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM 15EW 1 NTE C10= 9030.67
12506: W. Kaliński - K. Dominiak, 21.0, PM 16EW 6 NTW D7-3 3001.82
13507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 17EW 2 CS DQ-1 5058.17
13507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 18EW 3 NTN HJ-1 10080.95
14508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 19EW 1 NTE C2+1 12076.06
14508: K. Gralak - L. Szkudlarek, 27.0, PM 20EW 3 DE C5-1 10032.44
15509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 21EW 3 S xS D5-3 80084.41
15509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 22EW 3 NTE S6= 60085.29
 +/-
 WYNIK53.76
 MIEJSCE221