Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 509: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1517: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 15EW 2 DW SA= 9030.67
1517: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 16EW 3 NTW D7+2 66085.71
2514: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.0, PM 19EW 2 NTW DQ= 12076.06
2514: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.0, PM 20EW 3 DE C3-1 10032.44
3516: A. Zaleski - M. Bohdziewicz, 0.0, 17NS 2 HE DA= 11021.97
3516: A. Zaleski - M. Bohdziewicz, 0.0, 18NS 2 NTS D8+1 15077.45
4522: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 11EW 4 HW S8-3 15024.37
4522: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 12EW 1 NTE DJ-1 5062.29
5513: K. Dunst - R. Czarnecki, 7.0, PM 3NS 2 S xW HK= 6701.14
5513: K. Dunst - R. Czarnecki, 7.0, PM 4NS 2 NTE C5+2 18045.07
6520: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 13EW 3 NTN C2+1 63032.58
6520: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 14EW 4 S xW C2-3 5000.98
7515: J. Pochroń - K. Czapczyk, 22.0, PM 1EW 6 HW D3-1 5010.62
7515: J. Pochroń - K. Czapczyk, 22.0, PM 2EW 3 C xE H10-5 11000.00
8507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 5NS 4 SE D10+1 45050.85
8507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 6NS 6 NTE H2= 144015.63
9521: R. Kmieciak - R. Kamiński, 9.0, PM 23EW 4 SW DK-3 30050.98
9521: R. Kmieciak - R. Kamiński, 9.0, PM 24EW 3 NTE SQ= 40056.01
10511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 9EW 2 HS S4+1 14056.13
10511: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 10EW 3 NTW C6= 60082.06
11518: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 29NS 4 S xS DA+1 99099.13
11518: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 30NS 3 SS H4-1 5042.12
12524: M. Kut - E. Wesołowska, 14.0, PM 27NS 5 HW DA-2 10083.29
12524: M. Kut - E. Wesołowska, 14.0, PM 28NS 1 NTE H10+1 12048.57
13523: B. Macierzyński - J. Klapkowski, 16.0, PM 25EW 6 NTN HJ+1 102028.93
13523: B. Macierzyński - J. Klapkowski, 16.0, PM 26EW 2 SS C5+2 17064.53
14519: A. Pella - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 7NS 4 HE D7+1 65048.87
14519: A. Pella - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 8NS 3 NTN C6= 40051.98
15512: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 21NS 3 S xS D5-3 80015.59
15512: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 22NS 3 NTE S6= 60014.71
 +/-
 WYNIK43.69
 MIEJSCE614