Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 505: A. Walczyński - M. Sikora, 11.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1513: K. Dunst - R. Czarnecki, 7.0, PM 25NS 6 NTN SJ= 99048.74
1513: K. Dunst - R. Czarnecki, 7.0, PM 26NS 4 SS C2-1 1005.31
2520: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 5EW 4 SW C2+1 45049.15
2520: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 6EW 6 SW C2+1 146092.82
3515: J. Pochroń - K. Czapczyk, 22.0, PM 23EW 2 HN D8+2 17082.54
3515: J. Pochroń - K. Czapczyk, 22.0, PM 24EW 4 S xN DQ-4 80096.09
4503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 27NS 4 HW DA= 42012.50
4503: W. Warzała - E. Czekaj, 24.0, PM 28NS 1 NTE H9+1 12048.57
5521: R. Kmieciak - R. Kamiński, 9.0, PM 15EW 1 NTE C10+1 12067.88
5521: R. Kmieciak - R. Kamiński, 9.0, PM 16EW 3 NTE D4+1 63053.08
6507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 1EW 4 HW S6+1 45039.80
6507: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 2EW 4 SS HQ+1 65051.84
7518: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 21NS 2 SW CK-1 5067.98
7518: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 22NS 3 NTE S6= 60014.71
8524: M. Kut - E. Wesołowska, 14.0, PM 19NS 2 NTW H3-2 20096.06
8524: M. Kut - E. Wesołowska, 14.0, PM 20NS 3 HW C2-2 20086.68
9523: B. Macierzyński - J. Klapkowski, 16.0, PM 17EW 1 NTS S5+1 1206.90
9523: B. Macierzyński - J. Klapkowski, 16.0, PM 18EW 2 SW HK-1 5070.45
10519: A. Pella - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 29NS 5 D xW SJ= 7507.76
10519: A. Pella - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 30NS 3 HW SA-2 10077.79
11512: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 13NS 3 NTN DQ+2 66094.94
11512: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 14NS 3 D xW HQ-3 50099.02
12517: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 7EW 4 HW D7+2 68089.26
12517: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 8EW 3 NTN H2= 40048.02
13514: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.0, PM 11EW 2 SS CQ+1 14035.49
13514: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.0, PM 12EW 2 HS C3-2 20091.10
14516: A. Zaleski - M. Bohdziewicz, 0.0, 9NS 4 SN H9-1 5030.63
14516: A. Zaleski - M. Bohdziewicz, 0.0, 10NS 3 NT xW S4-1 20090.39
15522: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 3EW 4 HS SK-3 15092.49
15522: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 4EW 6 DW HQ-1 10041.97
 +/-
 WYNIK59.67
 MIEJSCE52