Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 50: M. Preisner - P. Ilczuk, 20.5, LB/LU, DS/68

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
147: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 9EW 4 SN CA= 42037.47
147: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 10EW 2 NTW C4+1 15067.51
147: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 11EW 2 SS CQ+1 14035.49
147: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 12EW 1 NTE H4-1 5062.29
145: J. Chłądowicz - T. Lubas, 0.5, DS 21NS 3 SW CK-1 5067.98
145: J. Chłądowicz - T. Lubas, 0.5, DS 22NS 4 HE C5-3 30097.48
145: J. Chłądowicz - T. Lubas, 0.5, DS 23NS 4 HN C4= 62058.10
145: J. Chłądowicz - T. Lubas, 0.5, DS 24NS 3 SN DA-2 10084.92
254: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS 5EW 4 SW H5+1 45049.15
254: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS 6EW 6 NTE HT= 144084.22
254: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS 7EW 4 HW D3+1 65051.13
254: M. Bałdysz - S. Bałdysz, 17.0, DS 8EW 3 NTN H2= 40048.02
352: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 1EW 6 HW S6= 98092.49
352: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 2EW 3 NTS C5-2 20099.86
352: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 3EW 3 SW HK-1 10050.28
352: S. Greszta - S. Korona, 4.5, OP 4EW 3 NTW S7+2 66091.41
348: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 25NS 6 NTN SJ+1 102071.07
348: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 26NS 2 SS D6+3 20059.92
348: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 27NS 4 HW DA-1 5056.04
348: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 28NS 3 CE D4+1 13021.21
449: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 13EW 3 NTN H5+1 63032.58
449: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 14EW 3 SxE HK-1 10044.54
449: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 15EW 3 HN DQ= 1404.37
449: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 16EW 3 NTW D7+2 66085.71
451: B. Okopiński - Ł. Gaweł, 9.0, DS 17NS 3 DxN S6= 470100.00
451: B. Okopiński - Ł. Gaweł, 9.0, DS 18NS 2 SW CK-2 10035.99
451: B. Okopiński - Ł. Gaweł, 9.0, DS 19NS 3 DxE D2-1 20096.06
451: B. Okopiński - Ł. Gaweł, 9.0, DS 20NS TD 50.00
553: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 29NS 5 DxW SJ= 7507.76
553: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 30NS 3 HE SA-1 5057.88
553: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 31NS 5 HxS SA-1 20011.85
553: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 32NS 4 SN CA+2 48065.47
 +/-
 WYNIK58.70
 MIEJSCE72