Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 494: W. Paszko - A. Byzdra, 12.0, MP/PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1493: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK 1NS 2 C xN SA-3 50015.30
2493: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK 2NS 4 SS CK+1 65048.16
3493: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK 3NS 3 DN H6+1 13073.51
4493: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK 4NS 6 NTW S7-2 20079.72
5493: R. Kwiatkowski - R. Przybyło, 10.0, PK 5NS 5 SW C8= 45050.85
6487: H. Łazarska - J. Porada, 7.0, PK 6NS 6 SW DA= 143036.20
7487: H. Łazarska - J. Porada, 7.0, PK 7NS 4 HW C4+1 65048.87
8487: H. Łazarska - J. Porada, 7.0, PK 8NS 2 H xW H5-4 80099.57
9487: H. Łazarska - J. Porada, 7.0, PK 9NS 3 C xW C9-2 50076.92
10487: H. Łazarska - J. Porada, 7.0, PK 10NS 3 NT xW C4+1 9504.66
11488: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 11NS 2 SS CQ= 11040.14
12488: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 12NS 5 D xN C8-1 2008.90
13488: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 13NS 3 NTN C3+1 63067.42
14488: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 14NS 4 S xE CK-2 30086.55
15488: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 15NS 3 HS CQ-1 10053.34
16489: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 16NS 3 NTW H6+2 66014.29
17489: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 17NS 1 NTN S7= 9070.56
18489: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 18NS 1 NTS D6+3 18086.27
19489: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 19NS 1 NTW DQ+1 12023.94
20489: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 20NS 3 DE C3-2 20086.68
21490: Z. Czarnecki - W. Chodziński, 9.5, PK 21NS 3 S xW CK-2 30092.98
22490: Z. Czarnecki - W. Chodziński, 9.5, PK 22NS 4 HE C5-1 10066.25
23490: Z. Czarnecki - W. Chodziński, 9.5, PK 23NS 2 HN D8+4 23044.69
24490: Z. Czarnecki - W. Chodziński, 9.5, PK 24NS 3 HS S4-1 5087.99
25490: Z. Czarnecki - W. Chodziński, 9.5, PK 25NS 6 CN D6+1 94038.62
26491: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/MA 26NS 2 SS D6+2 17035.47
27491: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/MA 27NS 4 SW CQ-1 5056.04
28491: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/MA 28NS 1 NTE H10+1 12048.57
29491: R. Opaliński - P. Zawada, 35.0, PK/MA 29NS 5 D xW SJ= 7507.76
30492: J. Kadula - T. Szemraj, 17.0, PK 30NS 3 HE SA-1 5057.88
31492: J. Kadula - T. Szemraj, 17.0, PK 31NS 4 S xW H10-2 30077.13
32492: J. Kadula - T. Szemraj, 17.0, PK 32NS 4 SS HJ+2 48065.47
33492: J. Kadula - T. Szemraj, 17.0, PK 33NS 4 S xE HQ-2 30019.21
 +/-
 WYNIK53.63
 MIEJSCE226