Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 445: A. Borek - M. Lankosz, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1461: J. Jeleń - Z. Przeginiak, 6.0, MP 29NS 5 DxW HA-1 20070.98
1461: J. Jeleń - Z. Przeginiak, 6.0, MP 30NS 3 NTxW CJ-1 10077.79
2458: W. Klapper - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 31NS 4 SxE H2-2 30077.13
2458: W. Klapper - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 32NS 4 SN DQ+2 48065.47
3459: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 1NS 3 NTW S6+2 46045.04
3459: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 2NS 3 SN C8+2 2006.50
4456: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 3NS 3 SxW DK-1 20088.81
4456: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 4NS 6 NTE DQ-2 20079.72
5457: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 5NS 4 SW H7+1 45050.85
5457: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 6NS 4 SW C7+3 71069.30
6454: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 7NS 2 HW D7+3 20089.83
6454: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 8NS 3 NTN H2= 40051.98
7455: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Pierzynka, 4.0, MP 9NS TD 50.00
7455: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Pierzynka, 4.0, MP 10NS 2 NTE S9= 12042.80
8452: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 11NS 2 SS H4+2 17083.10
8452: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 12NS 2 HS D3= 11062.29
9450: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP 13NS 3 NTN DQ+2 66094.94
9450: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP 14NS 4 HN DJ-1 5033.47
10451: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 15NS 2 DW SA= 9069.33
10451: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 16NS 3 NTW S3+1 63046.92
11448: M. Wilczyński - R. Śmiałek, 9.0, MP 17EW 1 NTS S7= 9029.44
11448: M. Wilczyński - R. Śmiałek, 9.0, MP 18EW 4 HS D8-1 10080.95
12449: A. Lubojemski - T. Garbacik, 25.0, MP 19EW 3 CW DQ= 11060.56
12449: A. Lubojemski - T. Garbacik, 25.0, MP 20EW 3 DE C3= 11059.35
13446: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 21EW 3 NTxW CQ+2 75079.49
13446: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 22EW 3 NTE D4-1 10033.75
14447: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 23EW 2 HN D7+4 23055.31
14447: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 24EW 3 SxN DA-3 50087.43
 +/-0.36
 WYNIK62.59
 MIEJSCE20