Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 439: B. Lesiecka - J. Pasich, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1455: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Pierzynka, 4.0, MP 17NS 2 HE DA+1 1407.75
1455: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Pierzynka, 4.0, MP 18NS 1 HS D6+2 14062.60
2452: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 19NS 1 NTE S6+1 12023.94
2452: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 20NS 3 DE C3-1 10067.56
3453: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 21NS 2 NTN H5-3 30044.94
3453: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 22NS 3 HE C5= 14033.19
4450: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP 23NS 2 HN D8+3 20031.56
4450: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP 24NS 3 NTE ST-1 5092.60
5451: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 25NS 4 NTS S9+3 52019.80
5451: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 26NS 4 SS D3= 62078.49
6448: M. Wilczyński - R. Śmiałek, 9.0, MP 27NS 4 HW CQ-2 10083.29
6448: M. Wilczyński - R. Śmiałek, 9.0, MP 28NS 1 NTE H9+1 12048.57
7449: A. Lubojemski - T. Garbacik, 25.0, MP 29NS 5 HxN S4-2 50029.17
7449: A. Lubojemski - T. Garbacik, 25.0, MP 30NS 3 HE SA-1 5057.88
8446: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 31NS 4 SxW H3-2 30077.13
8446: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 32NS 4 SS HJ+2 48065.47
10461: J. Jeleń - Z. Przeginiak, 6.0, MP 3NS 4 CN S3-2 10018.41
10461: J. Jeleń - Z. Przeginiak, 6.0, MP 4NS 6 NTE DQ-2 20079.72
11458: W. Klapper - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 5EW 3 NTW H3+2 46096.20
11458: W. Klapper - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 6EW 6 SW S3+1 146092.82
12459: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 7EW 4 HW D3+1 65051.13
12459: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 8EW 3 NTN H3+1 43014.97
13456: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 9EW 3 SN CA+1 17050.14
13456: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 10EW 1 NTW C4+3 18074.01
14457: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 11EW 4 SS D6-1 5082.68
14457: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 12EW 3 DN H3+1 13019.49
15454: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 13EW 3 NTN DQ+1 63032.58
15454: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 14EW 4 HS DK= 4204.90
 +/-
 WYNIK51.46
 MIEJSCE330