Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 438: Z. Gędłek - L. Ochał, 7.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1452: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 15NS 2 HN DQ+1 14095.63
1452: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 16NS 3 NTE D4= 60074.37
2453: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 17NS 1 NTS DQ-2 10033.10
2453: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 18NS 2 DS HQ= 9032.07
3450: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP 19NS 1 NTW DQ+1 12023.94
3450: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP 20NS 4 HxE C3-2 50096.32
4451: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 21NS 3 NTW CK= 40035.11
4451: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 22NS 3 NTW C2= 60014.71
5448: M. Wilczyński - R. Śmiałek, 9.0, MP 23NS 3 HS S8+1 17017.46
5448: M. Wilczyński - R. Śmiałek, 9.0, MP 24NS 5 CE SQ+1 42035.75
6449: A. Lubojemski - T. Garbacik, 25.0, MP 25NS 6 NTS H5+1 102071.07
6449: A. Lubojemski - T. Garbacik, 25.0, MP 26NS 3 HS C5= 14014.53
7446: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 27NS 4 HW DA-1 5056.04
7446: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 28NS 2 NTE H9= 12048.57
8447: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 29NS 5 SxS DA-1 20040.09
8447: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 30NS 2 SS H4= 11088.54
9461: J. Jeleń - Z. Przeginiak, 6.0, MP 31NS 4 SxE D2-2 30077.13
9461: J. Jeleń - Z. Przeginiak, 6.0, MP 32NS 4 SS HJ+2 48065.47
10458: W. Klapper - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 1NS 6 HW D3-1 5089.38
10458: W. Klapper - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 2NS 3 NTS D7+1 63020.90
11459: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 3NS 2 DN H8+1 11061.47
11459: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 4EW 6 NTE H6-2 20020.28
12456: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 5EW 4 SW H7+1 45049.15
12456: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 6EW 6 SW HA= 143063.52
13457: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 7EW 4 HE ST+2 68089.26
13457: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 8EW 3 CxW DK-2 30070.62
14454: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 9EW 4 SxN CA= 59014.67
14454: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 10EW 2 DW S4= 9045.90
15455: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Pierzynka, 4.0, MP 11EW 3 SS H4-2 10091.41
15455: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Pierzynka, 4.0, MP 12EW 3 DS C2-1 10077.26
 +/-
 WYNIK53.79
 MIEJSCE219